Poprzedni artykuł: Skarpetka zamiast BeautyBlendera - co powiecie na taki sposób nakładan... Następny artykuł: 5 kosmetyków, które powinny się znaleźć w każdej letniej kosmetyczce

Makijaż dla blondynki - zainspiruj się stylem gwiazd

Jesteście posiadaczkami jasnych włosów i zastanawiacie się, jaki makijaż będzie wam pasował? Zobaczcie, jak to robią gwiazdy zarówno polskie, jak i zagraniczne

Nie od dzisiaj wiadomo, że makijaż powinien być odpowiednio dopasowany do twarzy, odcienia skóry, a także oczywiście do koloru włosów. Nie każdemu bowiem pasuje np. czerwona szminka.

Jeżeli nie macie pomysłu na makijaż, a jesteście posiadaczkami blond włosów, warto podpatrzeć gwiazdy. Wzięłyśmy pod lupę polskie oraz zagraniczne blond sławy.

Na jaki makijaż stawia np. Joanna Horodyńska? Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w pomarańczowej szmince oraz delikatnie podkreślonych i rozświetlonych powiekach. Basia Kurdej-Szatan również postawiła na pomarańczowy, ale delikatny błyszczyk i oczy podkreślone za pomocą ciemnych kresek. Lidia Kopania zdecydowała się na mocniejszy makijaż. Wyraźnie zaznaczyła oczy oraz zastosowała czerwoną szminkę. Z kolei Doda i Małgorzata Ostrowska ostatnio wybrały smoky-eyes i usta w kolorze nude.

Patrycja Markowska zdecydowała się na kreski na powiekach wykonane eyelinerem oraz delikatny makijaż ust. (zobacz jak zrobić taki makijaż)

Jaki makijaż wybierają zagraniczne blond gwiazdy? Wśród nich także nie brakuje fanek makijażu wykonanego z wykorzystaniem eyelinera, co najbardziej rzuca się w oczy w przypadku makijażu Kristen Stewart. W makijażu Vanessy Paradis i Blake Lively wyróżnia się zastosowanie brokatu na powiekach. Makijaż Belli Heathcote przypomina ten, który możemy oglądać u Joanny Horodyńskiej - również stosuje połączenie pomarańczowych ust i delikatnie podkreślonych oczu, co wygląda bardzo naturalnie i dziewczęco. Zagraniczne gwiazdy równie często, co nasze rodzime sławy sięgają po kolor nude w makijażu ust.

Sprawdźcie makijaże gwiazd. Czy któryś z nich zainspiruje was do wykonania go na sobie?

Zobaczcie także:  Pocałunek słońca, czyli makijaże z pokazu Chanel Cruise 2017

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 04:21

Zobacz także

Nasze propozycje