Poprzedni artykuł: Koniec ze zmarszczkami, przebarwieniami i workami pod oczami. Zobaczci... Następny artykuł: Ta sama szminka, różne kolory! Dziewczyny na całym świete pokochały te...

Jak się pomalować do zdjęć? Nie zgadniesz, z czego powinnaś zrezygnować...

Przed Wami sesja fotograficzna? Blogerka zdradza, z dala od jakich kosmetyków powinnyśmy się trzymać, żebyśmy nie wyglądały jak klaun.

Lubicie dzielić się swoimi zdjęciami w social mediach? Nawet jeżeli nie, to często po wizycie w klubach można zobaczyć na Facebooku np. relację z wydarzenia, w którym uczestniczyłyśmy, a nasz wygląd na zdjęciach jest daleki od pożądanego.

Jak zatem przygotować się na nawet niespodziewane fotografie? Szczególnie, kiedy w ruch idzie lampa błyskowa?

Filmik z poradami przygotowała jedna z blogerek. Pokazuje jak wygląda dobrze wykonany makijaż oraz ten z karykaturalnymi błędami.

Radzi ona bowiem, aby zrezygnować m.in. z... podkładów z SPF. Ponadto pudry zawierające krzemionkę wyglądają jakbyśmy się oprószyły mąką. Swoją drogą pamiętacie sławne zdjęcie Angeliny Jolie, na którym wyglądała jakby wyszła z młyna? Chyba to wiele wyjaśnia;)
Nie warto też stosować zbyt jasnych rozświetlaczy. Kosmetyki powinny jak najlepiej współgrać z kolorem skóry, abyśmy nie wyglądały jak klaun.

Polecamy także:  Co za metamorfoza! Zobaczcie, jak odpowiednim makijażem można zakryć tak ekstremalne problemy z trądzikiem

Foto: Pinterest/pin/ASfOTi0V4U59Hmsw3idwl8QRQh7X5wfXm-j0zwz-yXCsfyNonQ_d_tA/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:05

Zobacz także

Nasze propozycje