Poprzedni artykuł: Mat czy błysk? Katarzyna Zielińska i Weronika Książkiewicz w bordowych... Następny artykuł: Redakcja poleca! Najmodniejsze cienie do powiek na jesień za połowę ce...

Makijaż w stylu femme fatale, który zawróci mężczyznom w głowach! Zobaczcie filmik KatOsu

Kiedy mówimy o zmysłowym i bardzo kobiecym makijażu, od razu przychodzi nam na myśl czerwona pomadka. Dlatego tak bardzo zwrócił naszą uwagę makijaż, który ostatnio wykonała KatOsu.

Klasyczne połączenie czarnych kresek na powiekach oraz czerwonej pomadki sprawi, że będziesz wyglądać elegancko zawsze i wszędzie. I nie przejmuj się tym, że nie radzisz sobie jeszcze z jaskółkami.

W tym makijażowym tutorialu nie muszą one być idealne, bo jednym z kroków jest późniejsze roztarcie ich. A będzie to dziecinnie proste, bo nie potrzebujesz eyelinera w pisaku czy kałamarzu tylko czarnej, miękkiej kredki.

KatOsu wykorzystała w tym celu kredkę L’Oreal Brow Artist Maker. Idealnie czerwone i połyskujące usta, to połączenie pomadki Color Riche nr 335 oraz pomadki w płynie z olejkami Color Richie Extraordinare nr 301 tej samej marki. Musimy przyznać, że całość prezentuje się naprawdę zabójczo. 

Makijaż szybko zebrał bardzo dobre opinie. Niektóre kobiety pisały, że gdyby były mężczyzną, to KatOsu od razu skradłaby ich serce tym makijażem. Zachwytów nad seksowny lookiem nie było końca. Zresztą my też się nad nim rozpływamy :).

A Wy, co sądzicie o makijażu w stylu femme fatale?

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/katOsu

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:28

Zobacz także

Nasze propozycje