Poprzedni artykuł: Konkurs - Wygraj zestaw startowy do manicure hybrydowego Semilac! Następny artykuł: Jak makijażem powiększyć usta?

SEIZO - makijaż, manicure i stylizacja włosów z dojazdem do domu!

Makijaż, , tagi: makijaż
Jest to pierwszy w naszym kraju tego typu projekt. Jeszcze nigdy dbanie o siebie nie było tak proste i wygodne. SEIZO to makijaż, manicure i stylizacja włosów z dojazdem do domu!
Makijaż i manicure z dojazdem do domu

W czerwcu 2015 roku Micaela Szawczukiewicz, Portugalka mieszkająca w Warszawie, nie mogła znaleźć kogokolwiek, kto potrafiłby pomóc jej się przygotować do corocznego bankietu w ambasadzie. W ostatniej chwili, koleżanka podała jej numer telefonu Polki Dźwigały, która po mistrzowsku uratowała sytuację. Co ciekawe, na bankiecie okazało się, że sporo kobiet zarówno z Polski jak i z zagranicy miało dokładnie ten sam problem. Tydzień później Micaela i Polka spotkały się aby omówić model swojego przyszłego biznesu, który zapewniłby zajętym kobietom serwis urody na najwyższym poziomie z dojazdem do domu. Usługi realizowane są przy współpracy z siatką sprawdzonych profesjonalistów z branży.

Dziewczyny wciągnęły na pokład Rafała Grąbczewskiego i Pawła Szawczukiewicza, aby stworzyć nowoczesny model dostarczania usług poświęconych urodzie, na początku w oparciu o stronę internetową, a docelowo w oparciu o aplikacje mobilną.

Seizo obecnie świadczy usługi w Warszawie, w ciągu trzech lat pojawi się w 6 największych aglomeracjach miejskich w Polsce.

Więcej informacji na www.seizo.pl

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 01:11

Nasze propozycje