Poprzedni artykuł: 17-letni makijażysta z Instagrama pierwszą męską "twarzą" marki Coverg... Następny artykuł: Redaktorka poleca: wielozadaniowy podkład za 16 zł

Knifeeyeliner to najgorętszy trend w najbliższych tygodniach! Spróbujecie?

Wydawało się Wam, że widziałyście już wszystkie makijażowe wariacje z wykorzystaniem eyelinera? Musicie zobaczyć nowy hit na Instagramie. Teraz prym wiedzie #knifeeyeliner!

Moda na obchodzenie Halloween już na dobre zagościła w Polsce. Nie wszyscy jednak potrafią i chcą wykonywać mocno upiorne makijaże na tę okoliczność, a bywa, że spotkania ze znajomymi z tej okazji akurat do malowideł na twarzy zobowiązują. 

Zobaczcie także:  Makijaż w stylu femme fatale, który zawróci mężczyznom w głowach!

Doskonałym rozwiązaniem wydaje się więc stworzenie makijażu, który zaczyna podbijać Instagram. Chodzi o namalowanie na powiece za pomocą eyelinerów motywu... noża! I to takiego, który już spełnił swoje zadanie, czyli ze skapującymi kroplami krwi. Makijaż nie wymaga ogromnej wprawy. Na górnej powiece wystarczy kilka kresek, które utworzą kształt noża i wypełnienie go za pomocą srebrnego eyelinera, czy błyszczących cieni do powiek.

Linię wodną oka zaznacza się czerwoną kredką, a przy zewnętrznych kącikach oczu dorysowuje krople krwi. W porównaniu do innych malowideł na twarzach, które można spotkać w Halloween, ten makijaż wydaje się dość elegancki. 

Zastanawiacie się, po jaki eyeliner sięgnąć? Mamy dla Was zestawienie z naszego KWC: Jednemu niestraszny basen, inny starcza na... kilka lat! Przedstawiamy 7 najlepszych eyelinerów w słoiczku z KWC.

Foto:  Instagram

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:52

Zobacz także

Nasze propozycje