Poprzedni artykuł: Używamy już lakierów do paznokci, włosów i ust... Teraz czas na zęby? Następny artykuł: Teraz podkład Estee Lauder Double Wear kupicie w megapromocji! Sprawdź...

Najlepsze makijaże na Halloween na polskim Instagramie. Który podoba wam się najbardziej?

Już niebawem Halloween. Jeżeli nadal się zastanawiacie nad efektownym makijażem, to mamy dla was propozycje, które przygotowały czołowe polskie influencerki. Niektóre z proponowanych make upów są naprawdę proste.

Wydaje się, że Halloween już na dobre zagościło w polskiej kulturze. Choć niektórzy nadal wzbraniają się przed jego świętowaniem, to jednak coraz więcej osób widzi w nim dobrą okazję do spotkania ze znajomymi. Na tego typu imprezach obowiązują ozdoby z dyni, wszelkiego rodzaju mroczne gadżety, a nawet specjalne potrawy, np. palce czarownicy.

Jest to także idealna okazja do powrotu do dzieciństwa i przebrania się w najbardziej wymyślne stroje. Oczywiście doskonałym ich uzupełnieniem jest odpowiedni makijaż nawiązujący do Halloween. Może on być w miarę delikatny, jak również bardzo artystyczny, który sam w sobie jest odpowiednim przebraniem na tę okazję.

Jak zrobić makijaż na Halloween?

Nie macie jeszcze pomysłu na efektowny makijaż na Halloween? Na Instagramie czeka na was wiele ciekawych inspiracji od polskich influencerek. Może to być jedynie makijaż oka, który prezentuje np. Klatex, jak również może on obejmować całą twarz, a nawet ciało. Do części z nich będziecie potrzebowali silikonu (pomaga on np. w stworzeniu iluzji ran na skórze), ale w większości przypadków wystarczy eyeliner, czarne cienie do powiek i ewentualnie biały puder czy czerwona szminka. 

Dużo inspiracji znajdziecie w naszej galerii. Który halloweenowy makijaż podoba wam się najbardziej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2019, 02:28

Zobacz także

Nasze propozycje