Poprzedni artykuł: Kochana Stylistko… Po co ci kolejna baza? Następny artykuł: Sprawdzone sposoby na mycie pędzli do makijażu

Straszny makijaż na Halloween? Oni pomogą ci się pomalować!

Makijaż, , tagi: makijaż na Halloween, Halloween
Jak pomalować się na Halloween? Zobaczcie, jak maluje się polska część Instagrama!

Halloween już na stałe zagościło w polskiej kulturze i co roku szczególnie w dużych miastach organizowane są liczne imprezy tematyczne. Dresscode? Musi być strasznie! Obowiązuje makijaż oraz przebranie tematycznie. Jeżeli nie macie pomysłu, mamy dla was całkiem sporo propozycji.

Pomysły na makijaż na Halloween 2019

Kiedy wystartował nasz plebiscyt na Najlepszy makijaż na Halloween 2019, który wygrała @slaybyestell, otrzymałyśmy na Instagramie mnóstwo wiadomości. Internet jest pełen ekstremalnie utalentowanych osób, które po cichu tworzą strrraaasznie dobre make-upy. Cieszymy się, że mogłyśmy je zobaczyć i cieszymy się również, że możemy pokazać je również wam! Mamy nadzieję, że zainspirują was do zmalowania czegoś podobnie upiornego.

W końcu najstraszniejszy dzień w roku jeszcze przed nami, więc jeśli nie macie pomysłu na halloweenowy makijaż, serwujemy garść inspiracji. 

Jaki makijaż na Halloween 2019 jest modny?

W tym roku szczególną popularnością cieszę się makijaże w stylu Jokera. Wszystko przez film o tym samym tytule, który pokazuje jak narodził się jeden z szalonych złoczyńców wykreowanych przez DC Comics. Jak nietrudno się domyślić w parze z Jokerem idzie także Harley Queen, czyli jego wielka miłość, z którą realizuje niszczące miasto plany. 

Kolejny modny makijaż na Halloween 2019 to propozycja przemiany w klauna z filmu "To". Premiera drugiej części tej produkcji sprawiła, że wizerunek szalonego Pennywise'a z czerwonym balonikiem i rudą czupryną stał się bardzo wdzięcznym tematem halloweenowym. Taki make-up jest bardzo łatwy w odtworzeniu i można skupić się tylko na niektórych jego elementach.

Zawsze możecie sięgnąć również po motyw czaszki, który z powodzeniem wraca co roku. Dlaczego? Bo można go wykonać na wiele różnych sposobów. Meksykańskie sugar skull, zombie to tylko niektóre propozycje, jakie można odtworzyć.

Zajrzyjcie więc do naszej galerii i zobaczcie, kto też bawi się razem z nami w Halloween 2019! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/slaybyestell

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:56

Nasze propozycje