Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza zaskakujący trik makijażowy. Do powi... Następny artykuł: -50% na makijaż w Hebe. Sprawdź zasady, aby nie rozczarować się przy k...

Nie umiecie zrobić makijażu na Halloween? Postawcie na czarną szminkę za... 5 zł!

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli wybieracie się na przebieraną imprezę, ale nie umiecie wykonać "strasznego" makijażu, to mamy dla was prostą alternatywę.

Makijaż na Halloween powinien być spektakularny. Na Instagramie aż roi się od inspiracji. Od tych, które możemy wykonać kosmetykami używanymi do codziennego makijażu po te, do których potrzebujemy np. silikonu. Problem jednak w tym, że nie każdy ma zdolności plastyczne, aby zrobić artystyczny, halloweenowy makijaż. Co prawda ma on być przede wszystkim "straszny" i niektórzy uważają, że do tego nie trzeba np. precyzji, ale kiedy chcemy uzyskać efekt np. sugar skull, wtedy już nie jest tak łatwo. 

Makijaż na Halloween z czarną szminką

Jeżeli nie posiadacie umiejętności w wykonywaniu artystycznego makijażu na Halloween i wolicie nie eksperymentować, to najlepiej postawcie na efektowną, "mroczną" szminkę. Mowa tutaj nie o krwistej czerwieni, ale... czerni! Pomimo tego, że w Polsce pojawiają się śmiałe kolory szminek, jak zieleń czy niebieski, to jednak nadal czerń jest jeszcze zarezerwowana na szczególne okazje, a w zasadzie okazję - Halloween. Z marszu doda naszej twarzy mrocznego wyrazu. Możecie ją połączyć z najprostszym makijażem oczu - pomalowaniem powieki czarnym cieniem - lub trochę bardziej wymagającą kreską eyelinerem oraz bardzo jasnym pudrem i mroczny makeup gotowy!

 

Polecamy:  Wybieramy najlepszy makijaż na Halloween 2019! [PLEBISCYT]

Rozumiemy jednak, że czarna szminka jest kosmetykiem, który nałożymy na usta raczej tylko raz w roku. Dlatego problematyczne może być wydanie na nią kilkudziesięciu złotych. Postanowiłyśmy więc znaleźć tańsze szminki w tym kolorze i udało się! Taką pomadkę można kupić już za 13 zł. Mowa tutaj konkretnie o czarnej szminke Sephora, która aktualnie jest w promocji i zamiast 29 zł, zapłacimy za nią jedynie 12,90 zł

Szminka do ust #LIPSTORIES woof mat

Skusicie się na taki kolor szminki?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 03:27

Nasze propozycje