Poprzedni artykuł: Podróbki błyszczyków Kylie Jenner mogą zniszczyć usta! Następny artykuł: Jak uzyskać idealny kształt brwi? Wystarczy... mydło

Jak się pomalujesz na Halloween? Tych 10 makijaży nas zachwyca

Najstraszniejsza noc w roku zbliża się wielkimi krokami. Nie dajcie się zaskoczyć! Nawet jeżeli macie "dwie lewe ręce", możecie stworzyć makijaż, którego się nie powstydzicie.

Makijaż na Halloween nie zna granic. Często na twarzach możemy podziwiać wręcz dzieła sztuki. Nie wszyscy jednak potrafią je stworzyć. Na YouTube pojawia się wiele tutoriali, które radzą, jak krok po kroku wykonać efektowny make up, ale trzeba przyznać, że jak ktoś nie ma zmysłu artystycznego, to i tak może być ciężko z ich odtworzeniem. Z drugiej strony nie wszyscy lubią mieć aż tak mocno pomalowaną twarz, ale z kolei na imprezę ze znajomymi, którzy mają odpowiednią charakteryzację, nie wypada pójść bez "strasznego" makijażu. 

Mamy dla Was rozwiązanie. Czasem wystarczy tylko kilka kresek eyelinerem, rozmazanie tuszu do rzęs, ciemne i brokatowe cienie do powiek, czerwona lub czarna szminka i makijaż gotowy. Niezwykle modny jest motyw pajęczyny, jak również szwów. Jeżeli nie macie np. czarnej szminki, nie musicie jej kupować na jeden wieczór. Wystarczy, że ciemny cień do powiek zmieszacie z wazeliną. Pobawcie się swoimi kosmetykami. Dzięki temu Wasz makijaż nie będzie nudny, a też nie wydacie pieniędzy na produkty, których będziecie używały być może dopiero przy okazji Halloween w następnym roku. 

Zobaczcie naszą galerię z ciekawymi makijażami na Halloween, które wcale nie są takie trudne do odtworzenia. 

Mamy dla Was też tutorial vlogerki, Agnieszki Grzelak, która przedstawia prosty, ale za to spektakularny make up. 

Jeśli natomiast chcecie zobaczyć "wyższy poziom" makijażu na Halloween - polecamy Roxxsautus.

Zapraszamy Was także na nasz fanpage Wizaz.pl Makijaż

Foto:  Instagram

Zobaczcie kosmetyki, które ułatwią Wam stworzenie makijażu na Halloween:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 października 2019, 18:47

Nasze propozycje