Poprzedni artykuł: Długie, proste do przyklejenia - oto najlepsze sztuczne rzęsy na sylwe... Następny artykuł: Urodowe trendy 2017 - które (z ulgą) żegnamy, a które witamy?

Propozycja „odważnego" makijażu na Sylwestra. Serio? Spróbujecie?:)

To miał być ozdobny makijaż na Sylwestra. Proponowany przez specjalistkę.... Jak dla nas bardziej przypominał maskę - i to dość przerażającą!

Sylwestrowy makijaż z programu „Pytanie na śniadanie" to prawdziwy hit Internetu. Wszyscy zastanawiają się jednak, czy była poważna propozycja czy jednak... żart.  Przed sylwestrem wielu specjalistów próbuje doradzić kobietom, jak zadbać o swój look na ostatnią chwilę. Ale porady makijażystki w programie "Pytanie na śniadanie" powinny stać się raczej przestrogą... No chyba, że my się nie znamy. 

Zobaczcie także:  Metaliczne tatuaże, które zastąpią biżuterię! Zobacz, gdzie je kupisz

Wizażystka Agnieszka Karpińska pomalowała dwie modelki- Julię i Wiktorię. W trakcie wypowiedzi zaznaczyła, że nie zdążyła dokończyć jednego ze swoich "dzieł" i to jest jedynie "wersja minimalistyczna". Już wtedy poczułyśmy się zaskoczone...

Przejdźmy więc do pierwszej propozycji. Powieki modelki zostały pomalowane na czarno. Dół za to podkreślono czarnymi kreskami i czerwonym cieniem. Nie mogło też zabraknąć sztucznych rzęs, które były nieprawdopodobnie długie i oczywiście pojawiły się na nich kryształki. Brwi z kolei pomalowano na srebrno, ale makijażystka podkreśliła, że nie zdążyła ich skończyć. Gdyby się to udało, makijaż byłby jeszcze bardziej ozdobny (żałujemy?:)).

U drugiej modelki górna powieka została pomalowana w stylu Kleopatry. Nie zabrakło więc ciemnych kresek i... błyszczących cieni do powiek.

Na reakcję widzów i internatów nie trzeba było długo czekać. Materiał skomentowała też Katarzyna Zielińska. Napisała o nim: 

...aż nie wiem jak skomentować
Przestają mnie już śmieszyć "umiejętności" tych Pań... skąd się biorą? I co najważniejsze po co...? By się rozreklamować??? A skutek? Dramat

Oto jak zareagowały na to użytkowniczki

A ja myślałam, że to ja nie umiem się malować jestem jednak zdolna w tej dziedzinie.

Nie udał się zdecydowanie ten makijaż

Oglądałam i nie wiem czy miałam sie śmiać czy płakać i wspolczuc modelce ze "makijażystka" ja tak oszpeciła

Choć materiału nie ma na oficjalnej stronie programu, to jest hitem w mediach społecznościowych. Jedna z polskich blogerek modowych - Maffashion - postanowiła przetestować ten sylwestrowy makijaż. Przyznała, że ten z czarnym cieniem na powiekach będzie o wiele lepiej pasował do jej noworocznej kreacji. Musimy przyznać, że idealnie odwzorowała każdą kreskę.

Spróbujecie?:))

Zobaczcie także:  Idealna kreska na oku? Wystarczy kawałek... nitki!

Foto: Screen z YouTube. 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:32

Zobacz także

Nasze propozycje