Poprzedni artykuł: Negative space czy cheeky blush? Top 5 manicure, które będą hitem w 20... Następny artykuł: Szukasz drogich gadżetów do makijażu? Wypróbuj... widelec (nie żartuje...

Karnawałowy makijaż Wibo z Natalią Siwiec

Makijaż, , tagi: makijaż, Natalia Siwiec, karnawałowy makijaż, wibo
Karnawałowy czas bali to wyjątkowa okazja w roku. Wtedy każda z nas chce wyglądać gwiazdorsko i olśniewająco. WIBO razem z Natalią Siwiec przygotowało dla Was specjalny makijaż idealny zarówno na czerwony dywan, jak i na wieczorne wyjścia. WIBO postawiło tym razem na oryginalny i odważny look. Sami zobaczcie, Natalia wygląda wprost zjawiskowo…

Karnawałowy makijaż WIBO to propozycja dla wszystkich Pań, które chcą wyglądać kobieco i zmysłowo, tak jak Natalia Siwiec. WIBO w gwiazdorskim makijażu proponuje mocne podkreślenie oka oraz stawia na ponadczasowe czerwone usta. Oczy Natalii w oprawie „smoky eyes” za sprawą cieni z palety SEX APPEAL oraz NEUTRAL EYESHADOW PALETTE zyskały wyrazistą oprawę, a efekt „kociego oka” uzyskaliśmy dzięki maskarze QUEEN EYES oraz sztucznym rzęsom. Mocno podkreślone brwi to gorący trend makijażowy tego sezonu. Wyraziste i naturalne brwi Natalii wzmocnił użyty w makijażu głęboki odcień brązu EYEBROW SHAPING KIT. Idealny zestaw pudrów do brwi, dzięki któremu nie tylko pogłębicie ich kolor, ale również wyregulujecie je za pomocą załączonej do zestawu pęsety. Optyczne podniesienie łuku brwiowego uzyskamy dzięki zastosowaniu bezpośrednio pod nim korektora w kredce BROWS CONCEALER. Po wzorcowym podkreśleniu oczu, czas na konturowanie twarzy, bez którego nie może obejść się żaden makijaż, tym bardziej wieczorowy. Doskonałym rozwiązaniem jest paletka do konturowania 3 STEPS TO PERFECT FACE. Zawarty w niej odcień brązu idealnie podkreślił kości policzkowe Natalii, wysmuklił nos oraz skorygował owal twarzy. Paletka obok ciepłego holograficznego różu zawiera również rozświetlacz. My jednak użyliśmy w naszym makijażu rozświetlczy z palety STROBING MAKE UP KIT, dzięki czemu uzyskaliśmy na policzku Natalii efekt „mokrej tafli”. Drobny, wręcz jedwabisty rozświetlacz zaaplikowaliśmy na kości jarzmowe, grzbiet nosa i łuk kupidyna. Boki kości policzkowych podkreśliliśmy przez delikatne muśnięcie różem EXTASY BLUSHER, który zapewnił holograficzny błysk z efektem 3D. Dzięki niemu twarz wyglądała świeżo i promiennie.

Bez zmysłowych i czerwonych ust nie mógłby się obyć żaden makijaż, tym bardziej karnawałowy. Zmysłowe usta Natalii więc podkreśliliśmy najmodniejszą w tym sezonie pomadką w płynie MILLION DOLLARS LIPS w kolorze soczystej czerwieni w duecie z idealnie dopasowaną konturówką LIP DEFINE.

WIBO pamiętało również o tym, że makijaż wieczorowy powinien przetrwać wiele godzin, tak aby olśniewał nie tylko na początku, ale był trwały przez cały wieczór, dlatego też finalnie utrwaliliśmy go sypkim pudrem FIXING POWDER.

Zachwyć wszystkich oryginalnym makijażem oczu i zostań gwiazdą wieczoru jak Natalia Siwiec!

Kolekcja dostępna na www.wibo.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje