Poprzedni artykuł: Te róże do policzków podbiły nasze serca! Ich cena zresztą też... W pr... Następny artykuł: Zobacz, jaki makijaż pasuje do twojego... znaku zodiaku!

Idealny makijaż oczu dzięki... Ten przedmiot na pewno macie w swojej łazience!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu
Idealna kreska eyelinerem? Brak osypanych cieni? Z pomocą przychodzi... podpaska!

Nieustannie walczycie o wykonanie nienagannej kreski eyelinerem? Są na to różne sposoby z wykorzystaniem łyżeczki, taśmy klejącej, chusteczki, lecz do tej pory nie okazały się dla Was wystarczające?

Zobaczcie także:  Bąbelkowy makijaż oczu- nowy hit na Instagramie

Być może skorzystacie z rozwiązania znanej na Instagramie wizażystki makeupbygeetika. Pokazała ona bowiem, że niezwykłą kreskę eyelinerem można uzyskać dzięki zastosowaniu podpaski.

Wystarczy, że końcówkę tego środka higienicznego odetniecie od zakończenia skrzydełek i przykleicie pod okiem wzdłuż dolnej powieki w taki sposób, w jaki chcecie poprowadzić kreskę. Jest to doskonałe rozwiązanie także przy wykonywaniu np. smoky eyes

Czy któraś z Was zdecyduje się na tego typu rozwiązanie? Podpaska w odróżnieniu od taśmy klejącej delikatnie przywiera do skóry i nie boli jej odrywanie, a jednocześnie utrzymuje się na twarzy. Poza tym jest większa niż chusteczka, więc nie grozi nam osypywanie cieni, co często występuje nawet na połowie policzków. 

Skusicie się na skorzystanie z podpaski? 

Zapraszamy Was na nasz fanpage Wizaz.pl Makijaż.

Foto:  Instagram/pinterest.com/pin/AYe8L_1nhpnFUa2BCOYflc281nPK56qTPzApepkmajgp2q-EFZX1Wi4/iStock

Zobaczcie eyelinery polecane w naszym KWC

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:49

Zobacz także

Nasze propozycje