Poprzedni artykuł: Mamma Mia! INGLOT - Gimme! Gimme! Glitter Collection Następny artykuł: Nieskazitelna cera i naturalny makijaż dzięki Artistry Exact Fit Amway

Makijaż kamuflaż – jakie kosmetyki wybrać, żeby zakryć duże niedoskonałości?

Niedoskonałości skóry (przebarwienia, rozległe zmiany zapalne, trądzik różowaty czy blizny potrądzikowe) to często jeden z największych kompleksów, z którym się borykamy. Podstawową zasadą jest wyleczenie skóry, dlatego przede wszystkim zalecamy wizytę u dermatologa i/lub ginekologa endokrynologa. Jednak z drugiej strony wiemy, że leczenie nie zawsze jest szybkie, super skuteczne czy pomagające uporać się z każdą niepożądaną zmianą.

Dlatego na co dzień to mocno kryjące produkty (zarówno korektory, jak i podkłady) mogą stać się kluczowym sprzymierzeńcem. Nie będziemy was uwodzić stwierdzeniem, że przedstawione poniżej produkty mają lekką i delikatną konsystencję – produkty mocno kryjące będą niestety cięższe od podkładów dla bezproblemowych cer. Ale nie muszą być bardzo ciężkie i stwarzać wrażenia maski na twarzy. W poniższej galerii znajdziecie 7 bardzo dobrych produktów do makijażu-kamuflażu (przetestowałyśmy je na swoich niestety nie idealnych cerach) i efekty były bardzo zadowalające. W przypadku cer trądzikowych nigdy nie zapominajcie o regularnej, codziennej dezynfekcji gąbeczek i pędzli – to bardzo ważne!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:40

Zobacz także

Nasze propozycje