Poprzedni artykuł: Pomadka i konturówka w jednym? Tak! Zobaczcie dwukolorową szminkę - ja... Następny artykuł: Nakładanie podkładu jeszcze nigdy nie było tak proste - chcemy mieć te...

Kiedy dziecko spało, matka...zrobiła mu makijaż! Reakcja internautów jest bezcenna

Przytulone do piersi matki nawet nie wiedziało, że cokolwiek dzieje się z jego okiem, a tymczasem...

Kiedy słyszycie o kolejnym nagraniu, na którym pokazano makijaż na małym dziecku spodziewacie się fali hejtu w kierunku matki, która na to pozwoliła? Słusznie. Wyobraźcie sobie zatem, co niektórzy myślą o matce, która sama pomalowała maleństwo i to w czasie snu? 

Na Facebooku znaleźlimy materiał, na którym ponad roczna dziewczynka zasypia na piersi matki, a ta maluje jej oko. Robi to z wyczuciem, wprawnymi ruchami i trzeba przyznać, że niejedna z nas na pewno chciałaby mieć taki make up na swoich powiekach. 

Zobaczcie także:  Była nazywana "najpiękniejszą dziewczynką świata". Jak teraz wygląda?

No ale jakby nie patrzeć, wykonała go na dziecku. Nic zatem dziwnego, że wśród komentujących nie zabrakło opinii, że ta kobieta jest po prostu szalona, co argumentowali tym, że dziecko jest z natury idealne i nie należy go "upiększać", jak również tym, że dziewczynka jak najdłużej powinna się cieszyć dzieciństwem. Niektórzy podkreślają też, że wiele kosmetyków uczula skórę dorosłych osób, a co dopiero malucha i matka zbyt wiele ryzykowała. 

Jednak część kobiet broni matki. Twierdzą, że przede wszystkim nikt nie ma prawa wtrącać się w to, jak wychowuje swoją córeczkę, a swoją drogą, mała po przebudzeniu wydawała się być bardzo zadowolona ze swojego makijażu;) Ponadto podkreślają, że nie pomalowała całej twarzy, a tylko oko i to bez zastosowania tuszu, czy eyelinera, a jedynie cieni do powiek, które łatwo zmyć. 

Zobaczcie to nagranie:

Czy sądzicie, że matka nie powinna w ten sposób "skracać dzieciństwa" swojej córeczce? A może nic złego nie zrobiła? 

Polecamy także:  Odstające skórki, przesuszone plamy, pękająca skóra, ból... zobaczcie niezwykłą metamorfozę tej dziewczyny!

Oto cienie do powiek polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 22:45

Zobacz także

Nasze propozycje