Poprzedni artykuł: TOP 5 z KWC: najlepsze zapachy na lato Następny artykuł: Alicia Keys zrezygnowała z makijażu. Czy kobiety wezmą z niej przykład...

Makijaż ust jak dzieło sztuki- hit z Instagrama

Od tych makijaży nie można oderwać wzroku. Być może znajdziecie na nich motyw swojej ulubionej bajki, lub filmu z dzieciństwa.

W internecie znajdziemy już prawie wszystko i naprawdę ciężko czymś zaskoczyć użytkownika. Możemy oglądać prace bardzo zdolnych artystów, ale aby obserwator został z nimi na dłużej, trzeba się już nie lada napracować, ewentualnie po prostu wpaść na odpowiedni pomysł.

Jazmina Daniel może się poszczycić liczbą ponad 700 tysięcy obserwujących użytkowników na Instagramie. W czym tkwi jej fenomen?

Otóż artystka maluje m.in. sceny z bajek na... ustach! Wiele z was zapewne zadaje sobie pytanie: po co, skoro obrazek w takim miejscu zaraz się zetrze? Nie chodzi tutaj jednak o sam makijaż, ale o pomysł na ciekawy sposób zaprezentowania swojego talentu. To po prostu sztuka.

Zobaczcie także:  8 błędów w nakładaniu cieni do powiek, które powinnaś przestać popełniać

Wykonanie takiego makijażu na ustach na pewno zajmuje sporo czasu, ale efekt zapiera dech w piersiach. Być może niebawem skusi się na niego jakaś gwiazda?

Warto też mieć na uwadze, że dzięki makijażowi wykonanemu przez artystkę, usta wydają się pełne, powiększone. Oprócz klasycznych kosmetyków do ust, Jazmine w swoich makijażach wykorzystuje także np. cyrkonie.

Obejrzyjcie te dzieła sztuki. Jak wam się podobają?

Zobaczcie także:  Perfekcja w wydaniu nude

Foto: Instagram@missjazminad

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 07:28

Zobacz także

Nasze propozycje