Poprzedni artykuł: Metaliczny makijaż ust. Czy ten trend przyjmie się w Polsce? Następny artykuł: Kochasz księżniczki Disneya? Nie uwierzysz, czyje to metamorfozy...

Nowy TREND: makijaż... uszu! Spróbujecie?

Wydawałoby się, że przedstawialiśmy Wam już makijaż dosłownie każdej części ciała, ale jednak nie... Tym razem zoom kierujemy na uszy!

Kiedy słyszycie słowo "makijaż", zapewne pierwsze co Wam przychodzi do głowy, to twarz. W ciągu ostatnich miesięcy pokazywano, jak wykonać również makijaż ciała. Na Wizaz.pl mogliście niejednokrotnie przeczytać o np. modelowaniu za pomocą konturowania. 

Od jakiegoś czasu Instagram podbija kolejny trend, jakim jest... malowanie uszu. Najczęściej są to błyszczące, metaliczne kolory, np. złoty lub srebrny, ale nie brakuje osób, które do tego makijażu wykorzystują także inne barwy, np. czerń. 

Kiedy usłyszałam o tym hicie, na początku otworzyłam oczy ze zdziwienia, ale kiedy zobaczyłam zdjęcia, stwierdziłam, że niektóre z makijaży naprawdę ładnie wyglądają i bardzo dobrze podkreślają biżuterię noszoną na uszach

Jak w każdym makijażu, tak i tutaj zdarzają się te wyglądające klasycznie, jak i bardziej ekstrawagancko. Może nie jest to idealna propozycja do pracy, ale na imprezę w klubie? Myślę, że wiele osób mogłoby się pokusić o taki makijaż. 

Czym go wykonać? Z pomocą przychodzą eyelinery, kredki do oczu, cienie do powiek. Trzeba jednak pamiętać, że mając pomalowane uszy, łatwy pobrudzić np. kołnierzyk koszuli. Ponadto wiele z nas ma nawyk dotykania uszu, czy ciągłego zakładania za nie włosów. Kosmetyki używane do tego makijażu powinny być zatem wodoodporne, abyśmy ich łatwo nie starli. 

Zastanawiacie się, jak wykonać taki makijaż? Zobaczcie kilka inspiracji z Instagrama. 

Polecamy także nasz fanpage Wizaz.pl Makijaż, gdzie czeka na Was garść ciekawych informacji. 

Foto:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:43

Zobacz także

Nasze propozycje