Poprzedni artykuł: Czy odważyłabyś się pójść w takiej pomadce do... pracy? My je przetest... Następny artykuł: Szminka w... proszku? Internautki już pokochały ten kosmetyk!

Lubicie kolory zachodzącego słońca? Zobaczcie, jak je przenieść na... powieki!

Ten rodzaj makijażu może się wydawać iście wiosenno-letni, ponieważ to wtedy najchętniej na żywo podziwiamy zachody słońca. Ale nic bardziej mylnego...

Czy są wśród Was romantyczki? A może wręcz przeciwnie - wystrzałowe dziewczyny? Każdej z Was może się spodobać efekt zachodzącego słońca w makijażu oczu.

Zobaczcie także:  Masz krótkie rzęsy, a marzysz o tych maksymalnie wydłużonych? Zobacz mascary, które pomogą Ci osiągnąć taki efekt

To mieszanka zazwyczaj takich kolorów, jak: pomarańcz, fiolet, niebieski, czerwony. Może być bardziej krzykliwa, jak też przygaszona. Często dodaje się do niej kreskę wykonaną eyelinerem. Zazwyczaj jest ona w czarnym kolorze. Najpierw należy aplikować jasne kolory, a potem wprowadzić efekt "zaćmienia" np. za pomocą granatu, jak w typowym smoky eyes. Na koniec warto znowu chwycić kolor żółty lub pomarańczowy i zaznaczyć np. załamanie powiek. 

Ten rodzaj makijażu może się wydawać iście wiosenno-letni, ponieważ to wtedy najchętniej na żywo podziwiamy zachody słońca, ale nic bardziej mylnego. Ten w przygaszonej wersji idealnie sprawdzi się także na zimowe wieczory.

Zastanawiacie się, jaką szminkę do niego wybrać? Polecamy raczej neutralne, ale za to błyszczące kolory. W końcu zachodzącego słońca nie warto zasłaniać innym elementem;) 

W naszej galerii znajdziecie inspiracje, jak taki look może wyglądać. Zauroczycie się tak jak my?

Polecamy także:  Szukasz idealnego podkładu dla swojej karnacji? Z pomocą tej strony znajdziesz go w... 3 minuty

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:34

Zobacz także

Nasze propozycje