Poprzedni artykuł: Koniec z rozmazującym się tuszem! Czy MAC wynalazł mascarę idealną? Następny artykuł: Julia Wieniawa wygląda na 10 lat starszą. Wszystko przez... makijaż!

Ten modny makijaż eyelinerem wykonasz w kilka sekund! Uwaga, podbija Instagram!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu, eyeliner
Ręce się wam trzęsą i nie możecie namalować równej kreski eyelinerem? Nic nie szkodzi. Od dzisiaj, na powiece... stawiajcie kropki!

Kreska eyelinerem na powiekach to wersja dla minimalistów, która dla wielu nie jest łatwa do odwzorowania. Maksymaliści mają łatwiej. Coraz większą popularnością cieszy się bowiem makijaż w... grochy! Chodzi oczywiście o narysowanie na powiekach za pomocą eyelinera... kropek!

Polecamy:  Ten kosmetyk kosztuje 15 zł i dzięki niemu porzuciłam doklejanie sztucznych rzęs. Działa cuda!

Jak zrobić "dot eye make up"? 

Chyba nie ma nic prostszego. Wystarczy przyciskać do powieki końcówkę eyelinera. No chyba, że chcemy większe i bardziej kształtne grochy, wtedy należy się postarać i robić bardziej okrężne i precyzyjne ruchy. 

W tym makijażu doskonale sprawdzą się kolorowe eyelinery, których przegląd niedawno dla was przygotowywałyśmy. Zobaczcie:  Kolorowe eyelinery już od 8 zł

Kropki na powiece mogą występować samodzielnie, ale w celu uzyskania jeszcze bardziej spektakularnego makijażu, możecie je połączyć z cieniami do powiek albo podstawową, czarną kreską eyelinerem. Odważne osoby mogą się pokusić o wykonanie ich również na dolnej powiece:) Pamiętajcie, że każdy makijaż oczu powinien być podkreślony także idealnie wytuszowanymi rzęsami. 

W naszej galerii znajdziecie wiele ciekawych inspiracji z Instagrama. 

Polecamy:  Idealny makijaż ślubny - siedem pytań i odpowiedzi

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pamiętajcie, że trwałość makijażu na powiekach doskonale przedłuża baza:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:46

Zobacz także

Nasze propozycje