Poprzedni artykuł: Ma kilka lat i maluje lepiej niż niejedna wizażystka! Następny artykuł: Toksyczne składniki w tuszach do rzęs! Na co trzeba uważać?

Kocia kreska na oku ma poważną konkurencję, bo… nadciąga psia kreska!

Makijaż, , tagi: kreska na oku
W krajach azjatyckich rozprzestrzeniła się moda na makijaż w stylu puppy eye. Skradł również nasze serca i nie możemy się doczekać, aż go wypróbujemy.

Już sama nazwa wiele mówi. Nie znamy chyba żadnej osoby, która pozostałaby obojętna na błagalny wzrok psa. Te zwierzęta wiedzą, jak zmiękczyć serce właściciela. I właśnie to charakterystyczne spojrzenie jesteśmy w stanie odtworzyć na sobie. Dzięki odpowiednio narysowanej kresce, uda nam się stworzyć obraz słodkiego spojrzenia. Oczy będą wydawały się o wiele większe i bardziej okrągłe.

Zamiast wyciągać jaskółkę ku górze tym razem, narysuj ją w linii prostej, schodząc przy zewnętrznym kąciku oka delikatnie w dół. Teraz od połowy dolnej powieki poprowadź kolejną prostą kreskę, którą połączysz z górną. Pusty fragment wypełnij cieniem o powiek. Kolejnym krokiem jest rozświetlenie pozostałej wewnętrznego kącika oka, a także pozostałej części powieki. 

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/454582156118352216

Świetne eye linery do wykonania kreski

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 11:05

Nasze propozycje