Poprzedni artykuł: TOP 7 KWC – kosmetyki na fitness. Bo możesz świetnie wyglądać nawet gd... Następny artykuł: Ta dziewczyna maluje idealne jaskółki, a jest po amputacji rąk i nóg.....

Zrobiła makijaż lakierami do paznokci. Efekt? Przerażający…

Makijaż, , tagi: lakier do paznokci
Kiedy ktoś podejmuje szalone wyzwanie makijażowe, zawsze zastanawiamy się, dlaczego to robi? Musicie, to zobaczyć!

Bo po co nakładać chociażby 100 warstw tuszu do rzęs albo 100 warstw pomadek? To samo pytanie zadałyśmy sobie, kiedy zobaczyłyśmy realizację pomysłu, który zdecydowanie przebija nakładanie na siebie ogromnej ilość kosmetyków.

Na kanale YouTube GlitterForever17 pojawiło się wideo z makijażem w całości wykonanym lakierami do paznokci. Od momentu publikacji filmik został obejrzany już prawie 3 mln razy. I wcale nas to nie dziwi.

Należy jednak wspomnieć o tym, że nakładanie lakierów na delikatną skórę twarzy, a zwłaszcza w okolice oczu, może być bardzo niebezpieczne. Vlogerka użyła na wszelki wypadek lakierów dla małych dzieci, które nie zawierają toksycznych składników.

Mimo wszystko będziemy upierać się przy tym, że wyzwanie jest szalone i niebezpieczne. Nie chcemy nawet myśleć o tym, co by się stało, gdyby lakier użyty do namalowania kreski na powiece, dostał się do oka… Poza tym ściąganie tego wszystkiego musiało jej zająć naprawdę sporo czasu!

A wy co myślicie o takim pomyśle?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:05

Zobacz także

Nasze propozycje