Poprzedni artykuł: Makijażysta Kim Kardashian zdradza zupełnie nowy trik na rozświetlanie... Następny artykuł: Makijaż Halo Eye podbija internet - poznajcie sposób na anielskie spoj...

Zamiast cienia użyj... naklejki! Wypróbujecie ten wiosenny trend?

Makijaż, , tagi: makijaż artystyczny
Zawsze omijasz materiały o makijażowych trendach myśląc, że na pewno ich nie odwzorujesz? Ten najnowszy hit umiałaś stworzyć już w... przedszkolu!

Zapewne wiele z was pamięta z dzieciństwa, jakim dużym zainteresowaniem cieszyło się naklejanie naklejek w każde wolne miejsce na zeszycie, szafce, a nawet ścianie, czasem ku przerażeniu rodziców:) Z kolei kiedy lądowały na twarzy, często wywoływało to uśmiech na twarzy innych. Teraz przyszedł czas na zupełnie inne spojrzenie na naklejki na twarzy. Otóż mogą być one doskonałym urozmaiceniem makijażu. 

Polecamy:  Gładka cera bez efektu maski? Z tym trikiem nawet najbardziej kryjący podkład wygląda lekko

Delikatne kwiatki dodają świeżości. Można je umieścić np. w zewnętrznym kąciku oka. Możemy sięgnąć też po bardziej ekstrawaganckie naklejki w kształcie owoców, czy baśniowych postaci. Ten trend wydaje się idealny na zbliżające się wielkimi krokami festiwale, na których często rządzi makijaż w stylu "dzieci kwiatów". 

Polecamy:  Jaki makijaż najlepiej pasuje do rudych włosów? Dobierz odpowiednią kolorystykę

Jeżeli jednak nie w głowie wam natualnie wyglądające dodatki na twarzy, możecie sięgnąć po sprawdzone szczególnie w karnawale cyrkonie lub brokat, które teraz mogą zdobić nie tylko powieki, ale też np. brwi. 

W naszej galerii znajdziecie kilka ciekawych inspiracji. Naszym zdaniem jest to doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które marzą o nietuzinkowym makijażu, którego nie potrafią wykonać samodzielnie. 

Polecamy:  Pięknie wyglądają na twarzy, ale... żal ich używać. Tylko zobaczcie te tłoczenia i kolory

Oto cienie do powiek polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:05

Zobacz także

Nasze propozycje