Poprzedni artykuł: Nie podkreślą suchych skórek, nie wysuszą cery. Najlepsze podkłady na... Następny artykuł: Spektakularne metamorfozy makijażowe. Efekty „po” robią ogromne wrażen...

Ten makijaż nas przeraża! Jeżeli boicie się robaków, to nie róbcie tego same...

Makijaż, , tagi: instagram, modny makijaż
Myślałyśmy, że nic nas już nie zaskoczy w makijażowych trendach, ale przyklejanie robaków do twarzy, to jest zdecydowanie to, czego nie chciałyśmy zobaczyć. Wyglądają pięknie, ale budzą sporo wątpliwości...

Już nie raz mogłyśmy podziwiać artystyczne makijaże, które nas pozytywnie zaskakiwały. Malowanie kwiatów, postaci z bajek, zdobienia kamieniami szlachetnymi czy żywymi roślinami - to jednak nic w porównaniu z tym, co proponuje makijażystka Jasmine.

Polecamy: Te trwałe szminki wytrzymają cały dzień bez poprawek!

Makijaże z owadami - inspiracje z Instagrama

Na jej Instagramie możemy bowiem zobaczyć makijaż z elementami jej ukochanych... robaków! Konto Jasmine możemy śmiało porównać do atlasu owadów. Te małe stworzonka artystka przykleja na twarzy i domalowuje elementy, które się z nimi kojarzą. Przy każdym z makijaży tłumaczy, czy owad jest prawdziwy. Do tej pory użyła m.in. konika polnego, pszczoły, chrząszcza, oraz... larw! 

Polecamy:  To serum do rzęs idealnie sprawdza się jako baza pod tusz. Rzęsy wyglądają jak po użyciu zalotki!

Jej konto na Instagramie obecnie obserwuje blisko 56 tysięcy użytkowników, co potwierdza, że niektórym takie makijaże przypadają do gustu. My jednak mamy mieszane uczucia... Na pewno jest to ciekawa ekspresja artystyczna, ale nie dla osób o słabych nerwach;)

Niektórzy z kolei uważają, że makijaże przekonują do znęcania się nad owadami i ich zabijania... W końcu owady na zdjęciach są nieruchome i najprawdopodobniej do ich przytwierdzenia użyto kleju. 

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka z tych makijaży. Jak wam się podobają? Czy to ciekawy pomysł i dobry sposób na wybicie się z szerokiego grona artystów-makijażystów na Instagramie?

Oto paletki cieni do powiek polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 15:23

Zobacz także

Nasze propozycje