Poprzedni artykuł: Kultowy podkład MAC znika ze sklepów Następny artykuł: Makijaż permanentny bez wizyty u kosmetyczki? Tak, to możliwe!

To najbardziej zaskakujący makijaż brwi sezonu

Makijaż, , tagi: makijaż brwi
Pokazy mody to coroczna dawka inspiracji nie tylko dla branży fashion, ale także dla make-upu. Tym razem makijażysta Gucci zadziwił nas prostym, ale bardzo zaskakującym makijażem brwi.

Makijaż brwi od wielu lat stale przechodzi metamorfozę. Od cienkich kresek kredką, poprzez idealnie wypełnione pomadą, aż do naturalnych, podkreślonych żelem włosków. Nie bez przyczyny przywiązujemy do niego dużą uwagę. Brwi to przecież rama twarzy. Odpowiedni makijaż i kształt potrafi zdecydowanie odmienić wygląd całej buzi.

Brwi podkreślone... sztucznymi rzęsami z pokazu Gucci

Na ciekawy pomysł wpadł makijażysta marki Gucci. Na pokaz domu mody, prezentujący trendy na rok 2020, przykleił on modelce w miejsce brwi. Czarne, rozdzielone brwi-rzęsy otworzyły oko oraz sprawiły, że patrzyliśmy już tylko na nie. Pozostały makijaż był niezwykle naturalny. Thomas de Kluyver dodał cerze delikatnego blasku, a na usta modelki nałożył lekko różowy błyszczyk. 

Makijaż brwi jak z wybiegu Gucci natychmiast przywiódł  nam na myśl brwi na jeżozwierza, o których pisałyśmy jakiś czas temu. Być może już w najbliższym sezonie będziemy nosić nie tylko idealnie rozdzielone brwi wyczesane za pomocą szczoteczki i mydła. Będziemy podkreślać i wydłużać je tak, jak robimy to z rzęsami - przyklejając na większe wyjścia sztuczną ich wersję. Oczywiście jest to opcja tylko dla odważnych.

Inne trendy, których możemy się spodziewać w najbliższym sezonie to między innymi bardzo ciemne usta. Wargi podkreślone czarnym błyszczykiem widzieliśmy już wiosną u Chanel, teraz po ten trend sięgnęli także inni projektanci oraz gwiazdy. Równie ważnym elementem makijażu, na który już wkrótce będziemy stawiać, to naturalnie wyglądająca skóra z delikatnym glow.

Podobają wam się tak podkreślone brwi-rzęsy?

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 23:11

Nasze propozycje