Poprzedni artykuł: 6 hitów z kolorówki do 15 zł, które pokochała nasza redaktorka Następny artykuł: Szminki drogeryjne do 12 złotych. Jak wypadły w teście Jakuba Króla?

Wyzwanie na weekend! Jak narysować kreskę na powiece ze związanymi rękami? Vlogerki spróbowały i...

Makijaż ze związanymi rękami wydaje się niemożliwy? A jednak! Zobaczcie, co zrobiły te dwie (szalone ;) nastolatki!

Marysia Byjoch to młoda youtuberka, której konto obserwuje ponad 49 tysięcy użytkowników. Nas szczególnie zainteresował jej najnowszy materiał, w którym wystąpiła jej koleżanka Patrycja. Dziewczyny postanowiły zrobić makijaż ze związanymi rękami. Dokładnie rzecz ujmując, to Patrycja miała nadgarstki oklejone taśmą, a jej zadaniem było pomalowanie Marysi. Jak jej poszło?

Polecamy także:  Jaki jest ukochany kosmetyk vlogerki La Makeup e Bella?

Zadanie nie należało do najprostszych. Najwięcej trudności sprawił makijaż brwi oraz malowanie rzęs. Ciężkie było również narysowanie kresek eyelinerem. 
Naszym zdaniem jednak Patrycja całkiem nieźle sobie poradziła. W końcu nawet mając "wolne" ręce, czasem ciężko pomalować rzęsy bez rozmazania, nie mówiąc już o make up'ie brwi, który nierzadko zajmuje najwięcej czasu, a i tak jedna z nich wychodzi lepiej, a druga gorzej. Najprostszy dla nich okazał się oczywiście makijaż ust. Nie zapomniano także o nałożeniu podkładu i pudru. 

Zobaczcie, jak dziewczyny poradziły sobie z tym wyzwaniem. 

Polecamy Wam także naszfanpage Wizaz.pl Makijaż

Foto: Screen z YouTube

Zobaczcie kosmetyki do makijażu polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:51

Zobacz także

Nasze propozycje