Poprzedni artykuł: ENJOY YOUR TRAVEL – wakacyjna kolekcja WIBO Następny artykuł: Pink Flamingo - dziewczęcy makijaż krok po kroku!

Makijaże na lato w wydaniu polskich gwiazd

Lato zagościło nie tylko według kalendarza, ale także od razu czuć je za oknem. Ciepłe dni rządzą się swoimi prawami. Jaki makijaż wybrać na ten czas? Być może zainspirujecie się którąś z nich?

Kiedy za oknem na dobre zaczyna gościć słońce, nie tylko zmieniamy ubrania, wcześniej śledząc obowiązujące trendy, ale również zaczynamy eksperymentować z letnim makijażem. 

Jako źródło inspiracji mogą nam posłużyć gwiazdy. Przyglądając się ich makijażom na ostatnich wydarzeniach medialnych można zauważyć, że Kamila Szczawińska, Agnieszka Hyży oraz Agata Rubik zdecydowały się na wyraziste podkreślenie oczu za pomocą ciemnej kreski nie tylko na górnej powiece, ale również na dolnej linii rzęs.

Kamila Szczawińska do tego dobrała mocno błyszczące cienie do powiek. Jest to doskonała propozycja wieczorowego makijażu, lecz na co dzień polecamy inspirować się resztą zaprezentowanych przez nas gwiazd. 

Większość z nich, np. Agnieszka Jastrzębska, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Krupa postawiły na kreski wykonane za pomocą eyelinera i delikatne cienie do powiek, m.in. w odcieniach brązu. 

Co ważne, jedynie Joanna Horodyńska i Macademian Girl zdecydowały się na wyraziste podkreślenie ust za pomocą czerwieni. Reszta gwiazd postawiła na szminki i błyszczyki w kolorze nude oraz delikatnego różu. 

Sprawdźcie, jak się prezentują makijaże gwiazd. 

Zobaczcie także:  Złote zasady makijażu dla cery z bliznami potrądzikowymi

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:12

Zobacz także

Nasze propozycje