Poprzedni artykuł: Lakiery hybrydowe bez lampy w Rossmannie – noworoczna nowość na półkac... Następny artykuł: Nowa metoda przedłużania rzęs - Kim Camellia, czyli rzęsy w stylu Kim...

Makijażowe trendy, które odchodzą w zapomnienie w 2020 roku

Makijaż, , tagi: trendy makijaż
Jaki makijaż odchodzi w przeszłość w 2020 roku? Przewidujemy, co w nowym roku będzie modne, a z czego raczej powinnyśmy zrezygnować.

Niektóre z tych trendów królowały przez cały poprzedni rok, ale w 2020 roku zdecydowanie o nich zapominamy. Inne elementy powoli odchodziły w niepamięć, ale dopiero dziś stało się oczywistym, że już do nich nie powrócimy. Jakie makijażowe trendy z 2019 roku nie będą modne w roku 2020? 

Trendy w makijażu na 2020 - to nie będzie już modne 

Przewidujemy, że rok 2020 w kwestii makijażowych trendów upłynie nam pod znakiem naturalności i podkreślania swojej urody w zgodzie z naturą i własnym ciałem. Nie będzie pożądane więc nic, co zaburza naturalny wygląd skóry, oczu i ust. Nie ma to jednak nic wspólnego z trendem make-up no make-up, bo makijaż może być widoczny - na przykład w postaci mocnego różowego akcentu na powiece. Chodzi raczej o idealny balans między zdrową skórą, a wyrażaniem siebie w makijażu. W tym roku nie przykryjemy niedoskonałości pod kryjącym podkładem, ale zadbamy o jej wygląd skóry na tyle, by wkrótce postawić na lekki krem BB także na większe wyjścia. W 2020 roku bowiem pielęgnacja przenika się z makijażem i staje się jednym organizmem.

Zobacz także: 5 modowych trendów, które odejdą w zapomnienie w 2020 roku

Z czego zatem powinnaś zrezygnować w nowym roku? Sprawdź naszą galerię! 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 22:36

Nasze propozycje