Poprzedni artykuł: Kochamy magiczne pędzle z "Pięknej i Bestii"! Przebiją te od Harry'ego... Następny artykuł: Uwielbiasz "Grę o tron"? Zobacz kosmetyki inspirowane tym serialem. My...

Zobaczcie makijażowe wpadki gwiazd! Przebiły makijaż z "Pytania na śniadania"?

Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy;) A gwiazdy wcale nie zawsze wyglądają idealnie. Zobaczcie ich makijażowe wpadki!

Makijaż wykonany w programie "Pytanie na śniadanie" zyskał większą sławę niż zakładali producenci programu. Faktem jest, że w Sylwestra możemy zaszaleć, ale chyba nie aż tak, żeby wyglądać jak na Halloween;) Wpadka nie uszła ona również uwadze gwiazd, które „przetestowały" go na sobie, a Ewa Farna nawet wystąpiła tak umalowana w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach.

Zobaczcie:  Wszyscy się śmieją z makijażowej wpadki w "Pytanie na śniadanie". Kto zrobił najlepszą parodię?

To jednak nie jedyny przypadek, kiedy make up szpecił zamiast zdobić. Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy nieraz zaliczyły makijażową wpadkę. Agnieszka Włodarczyk mocno przesadziła z bronzerem, Angelina Jolie wyglądała jakby posypała się mąką, a Tamara Arciuch zaserwowała sobie bardzo jasne (za jasne;)) wykończenie makijażu. Z kolei Marcelina Zawadzka i Joanna Majstrak kiedyś pojawiły się w tak mrocznych makijażach, że mogłyby służyć za inspirację do koeljnego odcinka programu "Pytanie na śniadanie".

Zresztą zobaczcie i oceńcie sami te makijażowe wpadki gwiazd;)

Polecamy także: Spektakularne metamorfozy brwi (musisz zobaczyć, jeśli masz cienkie brwi!)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:00

Zobacz także

Nasze propozycje