Poprzedni artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły maskary Wibo: Queen Size i No Limit Lash... Następny artykuł: TOP 5: kultowe podkłady drogeryjne

#MalePolish, czyli jak Marc Jacobs lansuje kolorowe paznokcie

Marc Jacobs długo wzbraniał się przed prywatnym kontem na Instagramie, a kiedy już je założył – wkręcił się na całego. Teraz postanowił wylansować nowy trend – kolorowe paznokcie wśród panów. W tym celu stworzył specjalny hashtag #MalePolish.

Mężczyzna dbający o paznokcie, chociażby miał tylko je kremować i malować bezbarwną odżywką, uchodzi za metroseksualnego. Marc Jacobs postanowił położyć temu kres. Kontrowersyjny projektant, który śmiało prezentuje światu swoją klatkę piersiową, zaczął w końcu publikować zdjęcia pomalowanych paznokci.

Najczęściej widzimy je wprawdzie w towarzystwie papierosa, ale sam fakt wykorzystania kolorowego lakieru robi jakieś wrażenie. Jin Soon Choi, założycielka marki JINsoon i przyjaciółka projektanta, przyznała w rozmowie z redakcją W Magazine, że męski manicure wykonuje od 1999 roku.

Mężczyźni, rzecz jasna, unikają jasnych i pastelowych odcieni. Jeśli nie decydują się na lakier bezbarwny, stawiają raczej na ciemne kolory. Manicurzystka twierdzi jednak, że trend nadal będzie się ograniczać do mężczyzn ze świata mody, urody i sztuki.

Kolorowe paznokcie Marca Jacobsa nie są absolutną nowością. Wszak wcześniej malowali je także Marilyn Manson, Jared Leto czy Johnny Depp. Dotychczas trend pojawiał się i znikał tylko w gronie mężczyzn emo czy artystów rockowych. Czy Marc Jacobs osiągnie zamierzony cel i zainteresuje manikiurem pozostałych mężczyzn? Jak myślicie?

Fot. Instagram

Czytaj też: Konturowanie nóg

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:49

Zobacz także

Nasze propozycje