Poprzedni artykuł: Najgorsze trendy urodowe, które pojawiły się w 2016 roku Następny artykuł: Negative space już nie tylko na paznokciach. Teraz ten trend przenosi...

Ten przedziwny manicure ma być trendem w nadchodzącym sezonie. Spróbujecie?

Makijaż, , tagi: manicure, malowanie paznokci
Jeżeli do tej pory przejmowałaś się zalanymi lub nieestetycznie wyciętymi skórkami, możesz odłożyć te zmartwienia na bok. Ten trend może naprawdę ułatwić sprawę.

Zgadzamy się z tym, że ten trend wygląda jak biżuteria, choć tak naprawdę niewiele ma z nią wspólnego. Według znawców mody, przyszłorocznym hitem nie będzie malowanie paznokci. Kobiety mają podobno oszaleć na punkcie… malowania skórek. Jak widać elementy nagości zaczynają powoli przenikać do świata kosmetyków. Teraz już nie tylko prześwitujące materiały lub te w kolorze skóry wiodą prym. 

Wystarczy ładnie wypiłować płytkę i pokryć ją bezbarwnym lakierem, a następnie zająć się brokatowym akcentem.

Zobacz także: Paznokcie bez odrostu? Manicure kombinowany to absolutny hit!

Wykonywanie tego nietypowego manicure’u ułatwisz sobie, używając cienkiego pędzelka. Kroplę wybranego lakieru nanieś na kartkę, a następnie ostrożnie zaznacz nim skórę dookoła paznokcia. Brzmi dziwnie, prawda? Okazuje się jednak, że modelki na słynnych Tygodniach Mody promowały właśnie ten trend, a światowe media szybko go podchwyciły. Uznano, że to właśnie ta stylizacja ma szansę zdetronizować pozostałe trendy paznokciowe.

Źródło: Pinterest

A wśród nich jest między innymi falowany negative space. Ten wzorek na paznokciach jest dla nas o wiele bardziej atrakcyjny, ale z ekspertami nie będziemy się kłócić :).

Myślicie, że Polki będą naśladować ten trend i polubią malowanie skórek?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:42

Zobacz także

Nasze propozycje