Poprzedni artykuł: Czy kosmetyki z Aliexpress są bezpieczne? Wiemy, jak są produkowane! Następny artykuł: To ukochany kosmetyk do brwi Wizażanek... Kupisz go w superpromocji w...

Najpierw domowa hybryda, teraz... domowy żel. Przedłużanie paznokci nigdy nie było tak proste!

Makijaż, , tagi: przedłużanie paznokci, NeoNail
Duo AcrylGel nie tylko oszczędza czas, ale również nerwy :) Samodzielnie przedłużanie paznokci nigdy nie było łatwiejsze!

Hybrydy były i nadal są prawdziwą rewolucją. Samodzielne robienie długotrwałego manicure w domu wreszcie przestało być zagadką i dzięki temu kobiety mogą oszczędzić co miesiąc sporo pieniędzy - zestawy naprawdę nie są drogie, a wydana kwota szybko się zwraca. Na rynku pojawiła się jednak kolejna nowinka, która może z klasyczną hybrydą konkurować.

Coraz więcej marek wprowadza ją do oferty. Chodzi o samodzielnie wykonywanie manicure żelowego za pomocą form.

NeoNail Duo AcrylGel - jak działa?

Jak widać na wideo powyżej, fanką przedłużania paznokci tą metodą jest Katarzyna Gajewska, znana w świecie beauty jako KatOsu. Jej krótki film instruktażowy pokazuje, że tworzenie profesjonalnego manicure w domu może być łatwe i szybkie. Co więcej - nie kosztuje to tyle, ile mogłybyśmy się spodziewać

Produkty do przedłużenia paznokci możemy kompletować same lub zdecydować się na zakup pełnego zestawu w cenie 199 zł. To zdecydowanie bardziej opłacalna opcja. Znajdziemy w nim: Duo AcrylGel w trzech kolorach (każda tubka po 15 ml), Dwustronny pędzel zakończony metalową łopatką i wysokiej jakości pędzelkiem, specjalne tipsy Duo Acrylgel (można z nich korzystać wielokrotnie), Nail Cleaner 50 ml, polerkę oraz pilnik o gradacji 100/180.

W sprzedaży dostępne są bazowe kolory - róże, biele, szarości. Możemy wybierać spośród trzech pojemności: 7 g za 29,99 zł, 15 g za 39,99 zł, 30 g za 69,99 zł oraz 60 g za 109,99 zł. Wydajność zależy od ilości, jaką będziemy wypełniać tips czy formę papierową. 

Bardzo podobny produkt pojawił się w ofercie Elisium Nails. I jeżeli pamięć nas nie myli, to właśnie ta marka jako pierwsza sprowadziła do polski przedłużanie paznokci metodą żeli w tubce. Aplikuje się je mimo wszystko nieco inaczej, no i cena też się różni.

Jak nakładać NeoNails Duo AcrylGel?

Formy w tubkach NeoNail Duo AcrylGel możemy użyć na dwa sposoby - przedłużyć paznokcieć na formie z tipsa lub na formie papierowej (to już metoda dla bardziej zaawnasowanych). Jak powinno to wyglądać krok po kroku? Na stronie NeoNail można znaleźć instrukcje do obu technik:

Zastosowanie z użyciem Tipsa Duo Acrylgel:

1. Płytkę paznokcia delikatnie zmatowić blokiem polerskim, powstały pył usunąć szczoteczką a paznokcie przemyć Cleanerem.
2. Skórki odsunąć, a jeśli istnieje taka konieczność, należy wyciąć je przy pomocy cążek.
3. Dla zwiększenia przyczepności zaaplikować cienką warstwę HARD BASE i utwardzić w lampie LED lub w lampie UV.
4. Na wewnętrzną stronę tipsa zaaplikować odpowiednią ilość produktu, uwzględniając prawidłową budowę „krzywą C" (mała ilość produktu powinna być w okolicy skórek oraz na wolnym brzegu a więcej po środku tipsa). W celu wygładzenia produktu na tipsie oraz osiągnięcia pożądanej długości, używamy pędzelka nasączonego w Cleanerze.
5. Przygotowany tips przykładamy do płytki paznokcia, delikatnie dociskając. W przypadku dostania się produktu na skórki, nasączyć pędzelek Cleanerem, a następnie usunąć zabrudzenie. Utwardzić w lampie LED 48 przez 30-60 sekund.
6. Po wyjęciu ręki z lampy delikatnie zdejmujemy tipsa z paznokcia. Następnie nadajemy ostateczny kształt przy pomocy pilnika o gradacji 180 i wygładzamy polerką.
7. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku. Utwardzić w lampie LED lub lampie UV, po czym przemyć Cleanerem.

Zastosowanie z użyciem szablonu:

1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim. Odsunąć skórki, jeśli istnieje taka konieczność usunąć je przy pomocy cążek.
2. Podłożyć formę (szablon) pod paznokieć. Nałożyć produkt na 3/4 powierzchni paznokcia, następnie rozciągnąć delikatnie produkt w dół uzyskując w ten sposób pożądaną długość. Pędzelek należy nasączyć w cleanerze tak, aby nie kleił się do produktu. Utwardzić w lampie Led 48 60 sek. Jeśli mamy płytkę problematyczną można zaaplikować cienką warstwę HARD BASE lub Base Extra i utwardzić w lampie LED 48W. Można również użyć Primer'a.
3. Po wyjęciu dłoni z lampy, usunąć formę a następnie zaaplikować ponownie produkt na 3/4 powierzchni paznokcia, następnie rozciągnąć delikatnie w górę (pod skórki) i w dół aby pokryć cały paznokieć. Pędzelek należy nasączyć w cleanerze aby nie kleił się do produktu. Utwardzić w lampie Led 48W.
4. Po utwardzeniu opiłować paznokieć aby nadać mu pożądany kształt, przy pomocy pilnika o gradacji 180.
5. Nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania bardzo wyrazistego połysku. Utwardzić w lampie LED lub lampie UV, po czym przemyć cleanerem.

Obie metody wydają się dość proste, ale naszym zdaniem kompletny laik poradzi sobie najlepiej z tipsami, które wystarczy wypełnić AcrylGelem. My już nie możemy się doczekać pierwszego testowania! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/neonailpoland

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 23:36

Zobacz także

Nasze propozycje