Poprzedni artykuł: Z tym trikiem wykonasz całe konturowanie twarzy JEDNYM pędzlem! Następny artykuł: HIT cenowy - ESTÉE LAUDER Double Wear za 39 zł

Francuski manicure wraca w nowej odsłonie- deep french

Żeby zrobić sobie manicure deep french nie trzeba być ani szczególnie precyzyjnym, ani sprawnym manualnie. I możesz zaszaleć z kolorami!

Na pierwszy rzut oka ten manicure wygląda tak, jakby ktoś zbyt hojnie pomalował paznokcie lakierem. A to dlatego, że charakterystyczny dla klasycznego frencha pasek przy krawędzi paznokci jest zdecydowanie zbyt szeroki. Jednak tak właśnie ma wyglądać deep french - jeden z najmodniejszych teraz sposobów stylizacji paznokci. W mediach społecznościowych "pogłębiony manicure francuski" to prawdziwy hit!

Jak wygląda manicure deep french?

Modny w latach 90-tych francuski manicure zyskał nową postać. Teraz charakterystyczny pasek przy krawędzi paznokci nie musi być biały - masz do wyboru wszystkie możliwe kolory. Ponadto malowanie tego paska możesz zacząć już mniej więcej w połowie paznokcia. Taki "pogłębiony french" nie próbuje - tak jak klasyczny manicure francuski - naśladować wyglądu naturalnej płytki paznokcia. Dłonie z takim manicurem (zwłaszcza kolorowym) rzucają się w oczy. 

Zobacz także: Obrzydliwy czy seksowny? Szylkretowy manicure podzielił kobiety!

W ten sposób malowane są zarówno długie, jak i krótkie paznokcie, ale my zdecydowanie polecamy go posiadaczkom dłuższej płytki. Naszym zdaniem deep french na krótszych paznokciach optycznie skraca palce.

Zresztą, zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie!

Zdjęcia główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 16:51

Nasze propozycje