Poprzedni artykuł: Makijaż na Euro 2016 na Instagramie- wyniki konkursu Następny artykuł: 10 gwiazd, którym jasna skóra dodaje urody

Manicure na lato - lakiery do paznokci w energetyzujących kolorach

Latem chętniej eksperymentujemy z manicure sięgając po ekstrawaganckie kolory. Zobaczcie nasz przegląd lakierów, którymi wykonacie oryginalny manicure na wakacje.

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na stosowanie energetyzujących kolorów lakierów do paznokci na co dzień ze względu np. na pracę. Jednak kiedy przychodzą wakacje i czas urlopu, możemy trochę poszaleć. Niektórzy lubią mocno rzucające się w oczy barwy połączone z ozdobami, lecz kiedy chcemy się zdecydować na takie połączenie, najlepiej wtedy wykonać manicure hybrydowy, ponieważ w innym wypadku ozdoby mogą po prostu bardzo szybko odpaść od płytki. 

Jeżeli jednak nie chcemy decydować się na hybrydę, warto postawić na zwykły, aczkolwiek trwały lakier do paznokci w energetyzującym, wakacyjnym kolorze, a jest w czym wybierać. 

Serca kobiet w wakacje skradają takie kolory jak niebieski, różowy, żółty, pomarańczowy. Dzięki nim można wykonać też wiele ciekawych wariacji, np. pomalować każdy paznokieć na inny kolor, czy stworzyć na nich ciekawy wzór. Najbardziej popularną kombinacją jest pomalowanie kciuka, palca wskazującego oraz środkowego na jeden kolor, a pozostałe na drugi. Im bardziej rzucające się w oczy kolory, tym lepiej. 

Aby lakier dłużej utrzymywał się na płytce, należy go zabezpieczyć topem utrwalającym. 

Zobaczcie także:  TOP 5 z KWC: odżywki do paznokci

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 16:42

Zobacz także

Nasze propozycje