Poprzedni artykuł: Elegancki i odpowiedni na każdą okazję - ulubiony lakier do paznokci k... Następny artykuł: HIT redakcji - turkusowa mascara, którą naprawdę WIDAĆ :) Idealna na l...

Tych dłoni nie powinny oglądać osoby o słabych nerwach... I wcale nie chodzi o manicure

Makijaż, , tagi: manicure, Gucci
Projekty prezentowane na pokazach Gucci zawsze są ucztą dla oczu. Tym razem kreacje zostały uzupełnione o nietuzinkowe ozdoby na dłoniach. Nie tylko paznokcie wzięto pod lupę.

Zdobienie dłoni wchodzi na wyższy poziom. Na swoim pokazie Gucci Resort 2018 we Florencji żaden fragment ciała nie pozostał bez efektownych ozdób.

Polecamy:  Elegancki i odpowiedni na każdą okazję - ulubiony lakier do paznokci Królowej może mieć każda z nas!

Manikiurzysta Jenny Longworth mówi, że na dłoniach zastosowano efekt zanurzenia. Fragmenty palców po prostu zamoczono w czarnym tuszu. To jednak nie wszystko. Dłonie zostały ozdobione spektakularnymi pierścieniami i ręcznie robioną biżuterią.

Polecamy:  Takich lakierów jeszcze nie było - przy nich nie musisz stosować bazy!

Oczywiście tego typu manicure, a raczej ozdobienie palców sprawdza się jedynie na pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Niemniej jednak ten rodzaj ozdób można uznać jako inspirację do codziennego manicure.

Jak zrobić manicure inspirowany pokazem Gucci?

Dość podobny, ale nie identyczny manicure łatwo odwzorować w domu, a już na pewno u manikiurzystki:) Wystarczy, że zrezygnujecie z czarnych palców ograniczając się jedynie do czarnego lakieru na paznokciach, a na płytce przykleicie np. ozdobne perełki, czy metaliczne elementy. Ten rodzaj ozdób sprawdzi się jednak przy manicure hybrydowym, ponieważ w przeciwnym razie odstające elementy mogą szybko odpaść. 

Doskonałym uzupełnieniem tego typu manicure będą pierścionki- małe i duże- na całej długości palców. Kto się skusi?:)

Polecamy:  Perfekcyjny manicure bez zalanych skórek? Wypróbuj ten prosty trik

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Oto sprawdzone lakiery do paznokci:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:08

Zobacz także

Nasze propozycje