Poprzedni artykuł: Bershka Beauty - debiutancka kolekcja kosmetyków Bershka Następny artykuł: SkinMatch Glow BB Cream - promienna twarz na wiosnę!

Manicure modny wiosną i latem 2014

Kolejny sezon i... kolejne trendy! Tym razem przedstawiamy wam najgorętsze kolory i zdobienia paznokci z pokazów na wiosnę i lato 2014. W nadchodzącym sezonie manicure będzie zdominowany przez czystą, śnieżnobiałą biel, tajemniczą, głęboką czerń, jasny, beztroski odcień błękitu – baby blue i soczystą, wibrującą pomarańczę.

Nie rozstajemy się też z metalicznym trendem – klasyczne, srebrne lakiery i naklejki dające spektakularny efekt lustra na paznokciach są wciąż na topie! Pojawi się także mnóstwo wzorów – zarówno tych mniej, jak i bardziej skomplikowanych. Na paznokciach nosimy cienkie paski w kontrastowym kolorze, jak również naklejki przypominające impresjonistyczne obrazy czy graficzne wzory. Powraca też paznokieć w kształcie szpica – nam ten kształt nie do końca przypadł do gustu, ale można go było zobaczyć na wielu pokazach, więc na pewno jeszcze o nim usłyszymy. :) Co podoba się Wam najbardziej i co na paznokciach nosicie najczęściej? Zobaczcie też najmodniejszy makijaż na wiosnę 2014!

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 21:44

Zobacz także

Nasze propozycje