Poprzedni artykuł: Teraz podkład Estee Lauder Double Wear kupicie w megapromocji! Sprawdź... Następny artykuł: "Ładnie matuje, zmniejsza widoczność porów" - ten podkład oceniło pona...

Najdziwniejszy sposób na ogłoszenie ciąży? Manicure z USG...

Makijaż, , tagi: ciąża, manicure
Niektóre kobiety tak bardzo chcą podzielić się ze światem informacją, że zostaną mamami, że pierwsze zdjęcia swoich dzieci z USG przenoszą na... paznokcie! Zobaczcie, jak się prezentuje ten nowy trend w manicure.

To że kobiety ogłaszają swoją ciążę na Instagramie zupełnie nas nie dziwi. Dotąd jednak zazwyczaj robiły to poprzez umieszczanie zdjęć małych bucików czy powiększających się brzuszków, ewentualnie wydruku zdjęć z ultrasonografu. Ostatnio nawet dużymi brzuszkami chwalą się nawet 14-latki, co urosło do rangi niepokojącego trendu. Nikt chyba nie spodziewałby się jednak, że social media wkrótce opanuje manicure z odwzorowanym obrazem USG. 

Dziwny manicure z USG

Choć dla wielu osób obraz USG często jest niewyraźny, to jednak przyszłe matki zazwyczaj są zachwycone niewyraźnym kształtem maluszka. Zupełnie nas to nie dziwi - w końcu każda matka uważa, że jej dziecko jest najpiękniejsze.

Jak widać więc, teraz już pokazywanie najbliższym osobom obrazu ultrasonograficznego nie wystarcza - teraz niektóre kobiety chcą, aby ich maleństwo zobaczyli wszyscy wokół. W tym celu znajdują utalentowanych manikiurzystów, o których teraz nietrudno - przy stale rosnącej popularności manicure hybrydowego, chociażby na Instagramie możemy znaleźć konta artystów, którzy tworzą na paznokciach małe dzieła sztuki. To właśnie oni potrafią idealnie odwzorować USG na dłoniach przyszłych mam. Ich dzieła pojawiają się potem pod hashtagiem np. #ultrasoundnails.

Ten motyw zazwyczaj pojawia się na jednym, ewentualnie dwóch paznokciach. Resztę kobiety pokrywają innym kolorem, np. fioletowym lub cielistym. Nie widzimy tego jednak raczej w połączeniu z np. czerwienią. 

Polecamy:  Używamy już lakierów do ust, paznokci, włosów i ust... Teraz czas na zęby?

Zrobiłybyście sobie taki manicure? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 stycznia 2019, 02:30

Zobacz także

Nasze propozycje