Poprzedni artykuł: Minimalistyczne tatuaże koreańskiego artysty - przegląd Następny artykuł: Nić dentystyczna do zdobienia paznokci? Efekt powala!

Marc Jacobs dopiął swego. Męski manicure podbija Instagrama

Makijaż,
A to ci niespodzianka. Stylizacja paznokci, która do niedawna wydawała się domeną kobiet, ma coraz większe grono zwolenników wśród mężczyzn.

Popularność hashtagu #MalePolish dowodzi, że mężczyźni także kochają manicure! Do niedawna wystarczały im odżywki i starannie wypielęgnowane paznokcie. Teraz ochoczo przyglądają się również ulubionym odcieniom buteleczek lakierów. Najlepiej widać to na Instagramie, gdzie po kliknięciu we wspomniany tag wyświetla się nam ponad 1,1 tys. zdjęć.

Wszystko wskazuje na to, że Marc Jacobs dopiął swego i stworzony przez niego hashtag #MalePolish na dobre zadomowił się na Instagramie. Projektant, jak i większość jego naśladowców, jeżeli chodzi o lakiery do paznokci gustuje głównie w czerni. Obserwacja zdjęć na Instagramie pokazuje jednak, że panowie lubią także inne, znacznie odważniejsze odcienie, a nawet wzorki.

Jin Soon Choi, przyjaciółka projektanta, w rozmowie z W Magazine przyznaje, że popularność jej usług wśród mężczyzn wciąż rośnie. Wyobrażacie sobie sytuację, w której wy podkradacie partnerowi piankę do golenia, a on wam lakier do paznokci? Cóż, to nie jest wcale takie niemożliwe.

Fot. Instagram.com/themarcjacobs

Cenione wśród Wizażanek lakiery do paznokci


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:03

Zobacz także

Nasze propozycje