Poprzedni artykuł: Kosmetyki Can’t Stop Won’t Stop już w Polsce! Jak wypadły w teście? Następny artykuł: Ta blogerka robi piękne makijaże. Ale internauci wolą ją bez make-upu....

Kolejne gwiazdy rezygnują z przedłużania rzęs i... decydują się na ich laminowanie!

Julia Wieniawa i Marina Łuczenko-Szczęsna pokazały efekty laminowania rzęs. Dzięki temu zabiegowi gwiazdy nie potrzebują make-upu!

Jakiś czas temu Julia Wieniawa zrezygnowała ze sztucznego zagęszczania i przedłużania rzęs i zdecydowała się na ich laminowanie. Okazało się, że efekt tego zabiegu tak bardzo spodobał się Julce, że niedawno znowu go powtórzyła. Co ciekawe, niedługo później inna gwiazda - Marina Łuczenko-Szczęsna - pochwaliła się na Instagramie swoimi świeżo laminowanymi rzęsami. Ewidentnie mamy do czynienia z mocnym trendem! ;-)

Fot.: Instagram

Zobacz także: Wiemy, jakie sztuczne rzęsy nosi Natalia Siwiec i... komu je zawdzięcza!

Gwiazdy pokazują efekty laminowania rzęs

Julia Wieniawa po raz drugi zdecydowała się na laminowanie rzęs. I w ogóle nas to nie dziwi! Aktorka pokazała, jak jej rzęsy wyglądały przed i po zabiegu, i efekt jest spektakularny. Rzęsy Wieniawy sprawiają wrażenie gęstszych i dłuższych - takiej metamorfozy spodziewałybyśmy się po użyciu niezłego tuszu do rzęs. Na laminowanie rzęs zdecydowała się także Marina Łuczenko-Szczęsna. Gwiazda była tak bardzo zadowolona z rezultatu zabiegu, że zaczęła rozważać rezygnację z makijażu:

Zrobiłam sobie właśnie laminację rzęs - pochwaliła się piosenkarka. - Zobaczcie jaki naturalny efekt. Nic, tylko się nie malować!

Fot.: Instagram

Zobacz także: Botoks na rzęsy? Efekt jak po przedłużaniu, ale nie niszczy rzęs!

Rekomendacje dwóch gwiazd ostatecznie nas przekonały i możliwe, że wkrótce poddamy się laminowaniu rzęs.

A wy już przetestowałyście ten zabieg?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:29

Zobacz także

Nasze propozycje