Poprzedni artykuł: Dawid Woliński stworzył... kolekcję lakierów do paznokci. Efekt jak ma... Następny artykuł: Te tusze gwarantują efekt sztucznych rzęs już za pierwszym pociągnięci...

Nowa pomadka w płynie od Yves Saint Laurent Beauté: jeszcze więcej matu, koloru i lekkości!

Makijaż, , tagi: Yves Saint Laurent, YSL, matowa szminka, matowa pomadka, YSL Beauté, matowa pomadka w płynie
Na tę nowość czekałyśmy! Do portfolio Yves Saint Laurent Beauté dołączyła właśnie matowa pomadka w płynie Tatouage Couture. Piękne, intensywne kolory i lekka, niewyczuwalna na ustach formuła!

Nowa pomadka Tatouage Couture nawiązuje do mody na tatuaż, traktowanego jako znak przynależności i jednocześnie atrybut indywidualności. Projektanci nowej Tatouage Couture wychodzą z założenia, że tatuaż, tak jak kobiety, składa się ze sprzeczności i właśnie na tym oparli swoją ideę.

Szeroka paleta kolorów nowych pomadek pozwala każdej z nas opowiedzieć swoją własną historię i wyrazić swoje własne przekonania. Z drugiej strony, dzięki Tatouage Couture możesz wyraźnie pokazać, że choć jesteś jedyna w swoim rodzaju – to przynależysz do społeczności wyjątkowych kobiet YSL: zbuntowanego gangu, któremu przewodzi piosenkarka Staz Lindes. Dołącz do gangu, zostań jego liderką, kieruj się intuicją i pokaż swoje prawdziwe kolory! 

Za co kochamy pomadkę Tatouage Couture od Yves Saint Laurent Beauté?

Luksusowa formuła pomadki Tatouage Couture to fakt! Dzięki niej twoje usta mogą wyglądać obłędnie, i to od rana aż do wieczora. Pomadka jest niewyczuwalna na ustach, ale za to doskonale widoczna i trwała. Lekka konsystencja sprawia, że na wargach pozostaje trwała, ale cieniutka warstwa, która daje obłędne uczucie nietkniętych makijażem, „nagich ust”. Płynna formuła wnika w skórę i nadaje ustom wyrazisty, matowy kolor, który nadaje charakteru całemu make-upowi. Pomadka nie ściera się i nie pęka, a co najlepsze - możesz być pewna, że pozostanie na ustach nawet po jedzeniu (i po pocałunku również!).

Trwałość to jednak nie jedyna zaleta. Chociaż pomadka Tatouage Couture ma matowe wykończenie, to w przeciwieństwie do wielu innych pomadek nie wysusza delikatnej skóry ust. Wprost przeciwnie – m.in. dzięki temu, że jest w płynie, po jej nałożeniu usta są nawilżone i miękkie. 

Dodatkowo, bardzo szybko się ją nakłada, bo wystarczy jedno pociągnięcie. Zwróć też uwagę na ukośny aplikator, który zapewnia intuicyjną aplikację i pozwala łatwo narysować idealny kontur. 

Pomadka jest dostępna w aż 18 brawurowych odcieniach, od bardziej neutralnych, przez fuksję czy soczysty pomarańcz, aż po burgund i śliwkę, które odzwierciedlają 18 różnych przekonań i historii. Tak szeroki wybór sprawia, że każda z nas znajdzie wśród nich ten kolor, który pozwoli opowiedzieć naszą własną historię i wyrazić indywidualność. To pomadki dla zbuntowanych ust, które nie boją się wyrazić swoje przekonanie. Pamiętaj: w świecie tatuażu nie chodzi tylko o to, jaki kolor nosisz – tu kolor opowiada o tym, kim jesteś.

Nową twarzą „gangu” Tatouage Couture obok Staz Lindez została piękna Zöe Kravitz.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje