Poprzedni artykuł: 'Milk Bath Nails' – uroczy trend na paznokciach Następny artykuł: Prosty sposób na rozjaśnienie podkładu

Te kosmetyki przetrwają nie tylko największy upał, ale i kąpiel w basenie

Makijaż, , tagi: makijaż na lato, Maxineczka
Niestraszny im pot, łzy, lejący się z nieba żar, a tym bardziej orzeźwiająca kąpiel. Te kosmetyki są wręcz nie do zdarcia!

Jak słusznie zauważyła Maxineczka, Polskę nawiedziły wręcz tropikalne upały. A ponieważ okres wakacji to także czas wesel, to przetestowała kosmetyki, które mogą się przydać szczególnie w tym czasie. Jej propozycja wydaje się być idealna nie tylko dla panny młodej, ale również gości. Kosmetyki, których użyła, przetrwały nawet największą próbę - pływanie w basenie! 

Maxineczka testuje wodoodporne kosmetyki

Kiedy temperatura na zewnątrz jest bliska 30 st. Celsjusza lub nawet ją przekracza, zwykle rezygnujemy z pełnego makijażu. Na twarz nakładamy tylko korektor w strategicznych miejscach, transparentny puder i odrobinę bronzera z rozświetlaczem. Podkreślamy brwi oraz rzęsy i na tym kończy się dzienny make-up. 

Jednak propozycja Maxineczki bardzo nas zainteresowała. Przede wszystkim dlatego, że jej makijaż pozostał wręcz nienaruszony nawet po kąpieli w basenie. Wykonała go wodoodpornymi kosmetykami, które producent też reklamuje jako wodoodporne i jako odporne na pot czy ścieranie.

W takich temperaturach często sięgamy po wodoodporne kosmetyki w nadziei, że nas nie zawiodą i że będą na twarzy cały dzień - mówki Maxineczka.

YouTuberka już na wstępie zaznaczyła, że są to kosmetyki wysokopółkowe, ale też naszym zdaniem dobrze znane wszystkim pasjonatkom makijażu. Produkty NARS, Estee Lauder, Huda Beauty czy Becca są jednymi z tych najbardziej popularnych. Maxineczka wspomina także o kosmetykach Urban Decay. W asortymencie tej marki znalazł się wodoodporny puder All Nighter, który radzi najpierw wklepać w większej ilości, a dopiero później omieść całą twarz puchatym pędzlem, który zbierze nadmiar produktu. Dzięki temu make-up wytrzyma dosłownie wszystko.

Zanurzenie twarzy w wodzie oraz odbicie jej później na ręczniku papierowym pokazało doskonale, czy makijaż wykonany przez Maxineczkę jest wodoodporny. Zobaczcie:

W filmiku Maxineczka mówi o następujących kosmetykach:

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/maxineczka

Polecany film


Nasze propozycje