Poprzedni artykuł: "Szybko, łatwo i przyjemnie" - tak Wizażanki opisują makijaż eyelinere... Następny artykuł: Bestsellerowe tusze Bourjois przetestowane! Poznaj opinie

Meghan Markle regularnie popełnia poważny makijażowy błąd. Przyjrzyjcie się jej rzęsom!

Nie trzeba mieć sokolego wzroku, żeby zauważyć makijażowy błąd regularnie popełniany przez księżnę Sussex. Meghan Markle wyraźnie nie radzi sobie z doklejaniem sztucznych rzęs!

Zwykle nie szczędzimy Meghna Markle komplementów. Zachwycamy się piękną cerą księżnej Sussex, którą ta zwykle podkreśla umiejętnie wykonanym delikatnym make-upem. Ale odkąd amerykańska aktorka została żoną księcia Harry'ego, dostrzegliśmy u niej regularnie popełniany makijażowy błąd. By dobrze wyglądać na zdjęciach wykonywanych podczas oficjalnych uroczystości, księżna Sussex musi mieć wyraziste spojrzenie. W podkreśleniu oczu pomagają Meghan kępki rzęs. Niestety, żona księcia Harry'ego nie umie ich poprawnie używać.

Fot.: East News

Zobacz także: Sprawdź, jak - krok po kroku - dokleić sztuczne rzęsy!

Nieumiejętnie doklejone rzęsy Meghna Markle

Zauważyliśmy, że na wielu zdjęciach wykonanych podczas oficjalnych uroczystości Meghan Markle ma coś białego na rzęsach. Po powiększeniu fotek odkryliśmy, że to, co z daleka wyglądało na biały paproch, w rzeczywistości było klejem do rzęs. Księżna Sussex używa kępek, żeby - zagęszczając i przedłużając swoje naturalne rzęsy - mocniej podkreślić oczy. Niestety, księżna prawdopodobnie używa białego kleju do rzęs lub nakłada na kępki zdecydowanie zbyt dużo kleju przezroczystego. Tylko przyjrzyjcie się powiększonym zdjęciom w galerii!

Zobacz także: Doda zdjęła doczepiane rzęsy! Ktoś zasugerował, że wygląda jakby była ciężko chora...

Meghan uniknęłaby tej makijażowej wpadki, gdyby zaopatrzyła się w czarny klej do rzęs lub gdyby nakładała go na kępki mniej hojną ręką.

A wy doklejacie sobie sztuczne rzęsy? A jeśli tak, to jakiego kleju używacie?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:27

Zobacz także

Nasze propozycje