Poprzedni artykuł: 'Nie wysycha nawet, gdy się kończy' - ten tusz do rzęs sprzedaje się c... Następny artykuł: Weź udział w konkursie Lart - wygraj lakiery hybrydowe, które pokochaj...

Melania Trump bez makijażu! Czy to jeszcze ta sama osoba?

Czy Melania Trump naprawdę pokazała się bez makijażu? Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, ale kryje się za nimi coś więcej.

Pierwsza Dama Ameryki zawsze wygląda wręcz nieskazitelnie. Wszyscy zwracają uwagę na jej styl, makijaż oraz fryzurę. Nic dziwego, że tak wiele osób ciekawi to, jak Melania Trump wygląda bez make-upu. Znalazłyśmy odpowiedź na to pytanie! 

Melania Trump bez makijażu

Jak nietrudno się domyślić, ten sprytny i szybki demakijaż został wykonany za pomocą aplikacji Makeapp. Wybrałyśmy kilka zdjęć Melanii Trump ze zbliżeniem na twarz i szybko pozbyłyśmy się kosmetyków z jej cery. Wystarczyły zaledwie dwa kliknięcia, aby sprawdzić, jak żona Donalda Trumpa wygląda bez makijażu.

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka metamorfoz Pierwszej Damy Ameryki. Za każdym razem zastanawiałyśmy się jednak, jak bardzo przekłamany jest efekt, który udało nam się uzyskać dzięki Makeapp...

Aplikacja Makeapp do usuwania makijażu

O tej aplikacji jest już głośno od pewnego czasu. Makeapp służy do tego, aby wirtualnie usunąć z twarzy makijaż lub dodać go. Twórcy wymyślili specjalny algorytm, który za pomocą dwóch kliknięć pozbawia nas konturowania, podkładu, pomadki, a także podkreślonych oczu i brwi

Aplikacja miała być ciekawym i zabawnym dodatkiem do przerabiania zdjęć, ale zamiast zachwytu wywołała burzę. Lawina komentarzy z oskarżeniami spłynęła na jej pomysłodawców. Oburzeni użytkownicy zarzucają, że Makeapp przekłamuje rzeczywistość i nie pokazuje prawdziwej twarzy bez makijażu.

Zobacz także: Melania Trump przytyła? Ta kreacja odsłoniła jej... brzuszek

Zaczynamy się poważnie zastanawiać nad tym, czy jest ona chociaż trochę wiarygodna. Po przetestowaniu aplikacji mamy co do tego spore wątpliwości. Zresztą wygląda na to, że nie tylko poddajemy pod wątpliwość jej działanie. Niektórzy zadają pytanie, "Czy w tym całym zamieszaniu chodzi o to, by zawstydzać kobiety?".  

Zobacz także: Jak wyglądała Melania Trump 17 lat temu? Będziecie zaskoczone!

Na cerze pojawiają się nieistniejące przebarwienia, sińce pod oczami oraz zmarszczki. Dlatego właśnie tak wiele osób uważa, że aplikacja raczej szpeci niż pokazuje, jak naprawdę ktoś wygląda bez makijażu. Pojawiły się również głosy, że rosnąca popularność Makeapp może doprowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości u wielu kobiet. 

Zdjęcie główne: AFP/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 09:52

Zobacz także

Nasze propozycje