Poprzedni artykuł: Strobing, contouring - to już było. Teraz internet podbija... Trumping... Następny artykuł: Eyeliner ma poważną konkurencję! Zobaczcie, jaką kreskę robi... kosmet...

Ta kobieta pozwoliła pomalować się profesjonalnej makijażystce. Efekt? Powalający!

Myślicie, że makijaż wygląda dobrze tylko u młodszych osób? Jesteście w dużym błędzie - zobaczcie tę metamorfozę!

Uwielbiamy metamorfozy - zwłaszcza te, na których widać realne efekty. Szczególnie interesujące są przykłady przemian, którym poddają się osoby w zaawansowanym wieku - trudno o lepszy dowód na to, że warto dbać o swój wygląd bez względu na metryczkę. Ostatnio naszą uwagę zwróciła metamorfoza dojrzałej kobiety, wykonana przez makijażystkę Glorię Pelo.

Starsza pani, która zwróciła się do Glorii z prośbą o profesjonalną pomoc, boryka się z widocznymi przebarwieniami i plamami na skórze; jej problemem są także wyraźne cienie pod oczami. Makijażystka bez wahania zabrała się do pracy, umiejętnie ukrywając mankamenty kobiety i podkreślając jej atuty. Efekt jest powalający - zobaczcie te zdjęcia:

Źródło zdjęcia: screen z YouTube

Gloria wyrównała koloryt cery swojej klientce i zdecydowała się podkreślić jej oczy, które bardzo na tym zyskały - widać, że są naturalnie duże i bardzo piękne. Całość makijażu wygląda bardzo kobieco i elegancko - kojarzy nam się z gwiazdami Hollywood. Całą przemianę krok po kroku możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Nie ukrywamy, że jesteśmy zachwycone tą metamorfozą - jak widać, profesjonalny makijaż jest w stanie wydobyć piękno z każdej kobiety, niezależnie od jej wieku i stanu skóry. Chętnie zaprowadziłybyśmy do Glorii nasze babcie, by i z nich zrobiła gwiazdy :)

Jak wam się podoba ta przemiana?

Zobacz też: To wcale nie ciąża ani otyłość. Co się stało z tym brzuchem? Przyczyna... leczy z kompleksów!

Źródło zdjęcia głównego: YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 kwietnia 2020, 13:45

Nasze propozycje