Poprzedni artykuł: Znacie efekt konfetti na paznokciach? To hit internetu ostatnich dni Następny artykuł: Kosmetyki króla rozświetlaczy wreszcie trafiły do Polski. Zainteresowa...

Córka postanowiła zmienić wygląd swojej mamy, który u wszystkich wzbudzał litość... Efekt jest powalający!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu, nowotwór
Nadine nagrała, jak maluje swoją mamę. Ta historia jest jednak o tyle wyjątkowa, że kobieta jest chora na nowotwór i właśnie przechodzi przez chemioterapię.

Każda z nas wie, że makijaż może diametralnie zmienić wygląd dodając urody, a co za tym idzie, często również pewności siebie.

Na YouTube możemy więc znaleźć wiele materiałów, w których blogerki pokazują, jak stworzyć efektowny makijaż, który często wykonują same na sobie, a wyniki ich wyświetleń sięgają milionów. Jest jednak materiał, przy którym szczególnie warto się zatrzymać.

Zobaczcie także:  Ten "szkolny" gadżet zrewolucjonizuje makijaż oczu? My musimy go mieć;)

Nadine nagrała bowiem, jak maluje swoją... mamę. Niby nic w tym dziwnego. Zapewne niejedna z Was choć raz w życiu pomagała swojej mamie w makijażu. Ta historia jest jednak o tyle wyjątkowa, że kobieta jest chora na nowotwór i właśnie przechodzi przez chemioterapię. Nie ma więc włosów, brwi i rzęs, a jej skóra jest wyjątkowo wrażliwa. Córka jednak przeprowadziła jej metamorfozę, że ta stała się nie do poznania.

Oprócz tego, że w trakcie nagrania zmienia się oczywiście wygląd chorej matki, warto zwrócić uwagę także na fakt, jak zmienia się jej samopoczucie. Zobaczcie to wzruszające nagranie. 

Robi wrażenie, prawda? 

Zobaczcie także:  Redakcja testuje: szminka nude z kolekcji MAC by Mariah Carey! Jak wypadła?

Oto sprawdzone podkłady polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:29

Zobacz także

Nasze propozycje