Poprzedni artykuł: Niewiarygodna siła makijażu - bez kosmetyków ta dziewczyna jest nie do... Następny artykuł: Ta paletka wyprzedała się już w dniu premiery! Co to za cudo?

Kobieta wysłała męża po lakier do paznokci i... Ta historia jest hitem Facebooka

Poszedł kupić żonie lakier do paznokci i... został bohaterem internetu - jego zdjęcie udostępniło ponad 270 tysięcy użytkowników!

Mężczyzna w drogerii to nieczęsty widok, a facet, który znalazł się tam z własnej, nieprzymuszonej woli to prawdziwa rzadkość. A jednak istnieją panowie, którzy odważnie zapuszczają się między półki z kosmetykami i robią to nie tylko w okresie przedświątecznym. Wszystko po to, by uszczęśliwić ukochaną kobietę.

Mężczyzna kupujący lakier do paznokci hitem Facebooka

Prawdziwa miłość przejawia się w najprostszych gestach - ot, choćby w gotowości do zrobienia kosmetycznych zakupów dla żony. Mieszkanka stanu Missouri, Brittney Johnson buszowała między półkami w lokalnej drogerii, gdy jej uwagę zwrócił mężczyzna ze skupieniem oglądający buteleczki lakierów do paznokci. Z rozmowy, którą prowadził przez telefon wynikało, że szuka idealnego lakieru dla swojej żony - cierpliwie wysyłał jej zdjęcia różnych odcieni i konsultował się z nią telefonicznie. Bez śladu zażenowania czy złości.

Ten prosty gest zrobił na kobiecie tak duże wrażenie, że zrobiła mężczyźnie zdjęcie i opisała historię na Facebooku, wyrażając podziw dla jego zaangażowania. Jej wpis spotkał się z entuzjastyczną reakcją internautów - w ciągu kilku dni udostępniło go ponad 270 tysięcy użytkowników, a pod zdjęciem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Zachwytu nie kryją zwłaszcza kobiety, które twierdzą, że "taki facet to skarb".

Trudno się nie zgodzić - większość z nas dobrze wie, jak wygląda wyjście do sklepu (niekoniecznie drogerii!) z przeciętnym mężczyzną. Mówiąc oględnie, panowie na ogół nie podzielają naszego entuzjazmu w kwestii zakupów ;) Niewykluczone, że bohater viralowej historii również do nich należy, ale przynajmniej w tej konkretnej sytuacji zachował się naprawdę wyjątkowo - podziwiamy!

Polecamy ponadczasowe kolory lakierów do paznokci: 

Od lewej: Sally Hansen, Lakier do paznokci Hard as Nails Xtreme Wear #390, ok. 16 zł (zobacz opinie w KWC); Eveline, MiniMAX quick dry & long lasting, lakier do paznokci, nr 688, ok. 7 zł (zobacz opinie w KWC); Kinetics, SolarGel, #384 COLD DAYS, WARM HEARTS, ok. 25 zł (zobacz opinie w KWC); Maybelline, Forever Strong, lakier do paznokci, nr 006, ok. 20 zł (zobacz opinie w KWC).

Przetestuj 1 ze 100 specjalnych zestawów startowych hi hybrid!

Zobacz też: Wcale nie podkład i nie korektor. Znamy łatwiejszy sposób na zakrycie trądziku

Źródło zdjęcia głównego: Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:28

Zobacz także

Nasze propozycje