Poprzedni artykuł: Efekt benzyny na powiece - idealny na karnawałową imprezę! Następny artykuł: Smarki jednorożca - brzmi strasznie? Ale ten kosmetyk podbija Internet...

Poznaj pięciu facetów, którzy… malują się lepiej od Ciebie :)

Makijaż, , tagi: makijaż dla chłopaka
Mają ogromny talent, rzesze fanów i robią makijaże, za które powinni dostać wizażowego Oscara. Niejedna kobieta mogłaby im pozazdrościć umiejętności. A my uwielbiamy oglądać ich wideo.

I wcale się tego nie wstydzimy :). Większość z nich jest dla nas ogromną inspiracją. Każdy z tych mężczyzn jest samoukiem. Wszystkich sztuczek makijażowych uczyli się metodą prób i błędów. Bazowali wyłącznie na filmikach instruktażowych. Dopiero później, gdy ich umiejętności zaczęły się rozwijać, postanowili zdobyć wiedzę na profesjonalnych kursach.

Zobacz także: Makijaż dla chłopaka. Ten tutorial stał się hitem!

Jak widać YouTube jest otwarty na wiele talentów. Nawet jeżeli ktoś uważa, że makijaż jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet, to w tym serwisie nie tylko kobiety trzymają w dłoniach pędzle. Męskie spojrzenie na kosmetyki potrafi przynieść wiele nieodkrytych dotychczas pomysłów. A o wielkich zmianach w tym temacie świadczy chociażby decyzja marki Covergirl. Jej ambasadorem został 17-letni wizażysta z Instagrama - James Charles.

Schowajmy na razie głęboko wszystkie stereotypy. W naszej galerii znajdziesz pięciu najbardziej znanych za granicą wizażystów. 

Zdjęcie główne: instagram.com/p/BN22ZYsgyCn/?taken-by=jamescharles

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:47

Zobacz także

Nasze propozycje