Poprzedni artykuł: Sztuczne rzęsy mocowane na magnes? Ależ to wygodne! Następny artykuł: Makijaż, który zawsze się sprawdza? Istnieje i wiemy, jak go wykonać :...

Lubiłyście efekt benzyny na paznokciach? To pokochacie manicure mineralny!

Makijaż, , tagi: manicure hybrydowy
Spotkaliście się z dopasowywaniem minerałów do znaku zodiaku? Kobiety zazwyczaj na tej podstawie dobierały swoją biżuterię. Teraz jednak przyszedł czas na... manicure!

Manicure mineralny to nowe odkrycie wielbicielek połyskujących lakierów. Błyszczący manicure jeszcze kilka lat temu uchodził za obciach. Jeszcze niedawno większość pań kochała francuski manicure, który w porównaniu z niektórymi obecnie królującymi trendami był bajecznie prosty. Teraz zachwycamy się o wtapianymi płatkami kwiatów, efektem negative space, czy benzyną na paznokciach, ale tym dwóm trendom poważnie zagrażają... minerały.

Polecamy także:  Kobiety lubią... niebieski:) Wiosną nosimy paznokcie w kolorze baby blue

Ametyst, chalkantyt, elbait, malachit- paznokcie wyglądający jak ozdobione tymi minerałami to hit social mediów. Kobiety decydują się malować tak wszystkie paznokcie lub tylko niektóre. Można też ozdobić tylko połowę płytki. Sposobów jest niezliczona ilość - wyobraźnia może zaszaleć:)

Jeżeli zastanawiacie się, jak można zrobić mineralny manicure, zobaczcie ten materiał. 

Jak widać, ten efekt jest stosowany przy robieni manicure hybrydowego i wymaga użycia frezarki. Jednak kto wie, może ktoś spróbuje namalować taki motyw za pomocą zwykłych lakierów? W naszej galerii znajdziecie wiele inspiracji z Instagrama i Pinteresta. 

Przypominamy, że niedawno na ustach gościł podobny krystaliczny motyw, jednak ten makijaż nadawał się jedynie na sesje zdjęciowe. Wytrzymywał do pierwszej kawy:)

Foto: Instagram@BEYOU.BYJOH

Zobaczcie także:  Koniec z odrostem na paznokciach! Wzór half-dip nails skutecznie go zakryje

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:19

Zobacz także

Nasze propozycje