Poprzedni artykuł: Makijaż oczu w detalach. Porady dla początkujących Następny artykuł: Marc Jacobs dopiął swego. Męski manicure podbija Instagrama

Minimalistyczne tatuaże koreańskiego artysty - przegląd

Wzór tatuażu zazwyczaj wybieramy długo. Nic dziwnego, ta ozdoba zostanie z nami do końca życia. Niektórzy wolą te duże, mocno rzucające się w oczy, a inni stawiają na minimalizm i to właśnie z myślą o nich prezentujemy przegląd tatuaży koreańskiego artysty.

Krzykliwe tatuaże nie są dla Was? Nie chcecie aby ozdoba waszego ciała od razu rzucała się w oczy? Jeżeli odpowiedzi są twierdzące, powinniście zapoznać się z pracami koreańskiego tatuażysty, które swoje dzieła określa jako: "małe, proste, z cienkiej linii". 

Zastanawiacie się, w jakim miejscu taki tatuaż będzie się najlepiej prezentował? Może się wydawać, że jedynie na nadgarstku, czy za uchem, ale nie. Pięknie prezentuje się również na łopatce, karku, na nodze, co możecie zobaczyć w galerii prac koreańskiego tatuażysty. Więcej dzieł znajdziecie na jego Instagramie TUTAJ

Motywy bywają naprawdę różne, ale nas urzekają te bajkowe. Zwróćcie uwagę na wzór rodem z "Piotrusia Pana", czy "Małego Księcia". 

Zobaczcie także:  Jak pielęgnować świeży tatuaż? 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 07:53

Zobacz także

Nasze propozycje