Poprzedni artykuł: #coveruptattoo- największe metamorfozy tatuaży z Instagrama Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły najnowszy podkład Maybelline Dream Velv...

Jak się zmieniały trendy w kształcie brwi na przestrzeni lat?

Wyraziste brwi to obecnie "must have" makijażu. Jak było dawniej?

Mocno podkreślone brwi nie wychodzą z mody. Wiele pań wzoruje się na Carze Delevingne, dbając o najdrobniejszy szczegół w ich makijażu.

Jakie brwi były modne dawniej? Z pomocą przychodzi filmik, który pojawił się na Facebooku i obrazuje 100 ostatnich lat pod względem trendów w kształcie brwi.

Przyzwyczaiłyście się, że obecnie większość kobiet ma grube iwyraziste brwi? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to pewnie ciężko byłoby się wam odnaleźć w latach 20-tych, 60-tych albo 70-tych. Potem na chwilę wrócono do szerszych brwi, lecz w latach 90-tych ponownie zaczęto się zwracać ku cienkim liniom. Kilka ostatnich lat to oczywiście istne szaleństwo na punkcie mocno zaznaczonych, grubych brwi.

Zobacz: TOP 5: kultowe podkłady drogeryjne

Trendy zmieniały się oczywiście nie tylko w ich szerokości, ale także kształcie. Zobaczcie, jak to dokładnie wyglądało. Z których lat brwi najbardziej Wam przypadły do gustu?

Zobaczcie także:  Krok po kroku z Wizażem- makijaż brwi

Foto: screen z materiału z Facebooka@ Eyeliner Addict

Zobaczcie sprawdzone kosmetyki do stylizacji brwi polecane w KWC

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:03

Zobacz także

Nasze propozycje