Poprzedni artykuł: Najlepsze samoopalacze w piance do ciała [RANKING] Następny artykuł: Jak zmyć samoopalacz? Najskuteczniejsze sposoby

Modne paznokcie 2020: Różowe paznokcie

Makijaż, , tagi: modne paznokcie, manicure 2020
Różowy manicure jest jednocześnie efektowny i bezpieczny - pasuje każdemu, niezależnie od okazji, stylizacji czy pory roku. Zebrałyśmy najpiękniejsze paznokcie w różowym kolorze, i to ze zdobieniami, które nie wyjdą z mody przez cały 2020 rok.

Różowy lakier na paznokciach jest kobiecy, delikatny i odpowiedni na niemal każdą okazję. W tym sezonie sięgać będziemy głównie po jasne i pastelowe odcienie różowego, a także wykorzystywać go będziemy do tworzenia najmodniejszych stylizacji paznokciowych.

Zobacz także: Modne paznokcie w 2020 roku. Oto cztery najmocniejsze trendy 

Różowe paznokcie 2020

Tej wiosny zdecydowanie króluje pastel, dlatego warto szczególnie teraz sięgnąć po różowe, pastelowe paznokcie. Ten kolor doskonale prezentuje się solo, w szczególności na krótkich, spiłowanych na prosto paznokciach. To zawsze słuszny wybór, szczególnie wtedy, gdy nie wiemy, na jaki manicure się zdecydować lub chcemy uzyskać stylizację, która będzie pasowała do wszystkiego. Dodatkowo, możemy wykończyć pastelowy różowy lakier matowym topem. 

Jeśli posiadamy kilka odcieni różowych lakierów, świetnym pomysłem jest stworzenie tak zwanych color palette nails. Nie muszą one tworzyć gradientu, aby wyglądać stylowo i efektownie. Ważne jednak, aby wszystkie użyte kolory różu nie różniły się diametralnie odcieniami. Dobrym sposobem jest także wymieszanie ulubionego różu z odrobiną białego lakieru, aby nieco go rozjaśnić.

Różowy kolor na paznokciach świetnie komponuje się z niezwykle modnymi teraz przezroczystościami. Na dwóch paznokciach możemy zatopić kwiaty w masie żelowej, czyli wykonać tak zwane milk bath nails, a pozostałe paznokcie pokryć różowym lakierem. 

Prostszym, ale równie efektowym sposobem jest dołożenie do klasycznego różu na paznokciach odrobiny srebrnego brokatu. W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na ten o widocznych, dużych drobinkach.

W naszej galerii zebrałyśmy najmodniejsze różowe paznokcie na 2020 rok.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 lipca 2020, 00:36

Nasze propozycje