Poprzedni artykuł: Kultowe perfumy DKNY Be Delicious w megapromocji w Hebe Następny artykuł: Jak umalować krótkie paznokcie? Oto najmodniejszy wiosenny manicure!

Modne paznokcie 2020: water drop nails, które imitują krople deszczu

Makijaż,
,
, tagi: modne paznokcie
Ciepły, wiosenny deszcz na paznokciach z użyciem żelu lub topu? Czemu nie! Zbliżający się sezon będzie należał do water drop nails.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nowe wzory i zdobienia paznokci. Wiosenny manicure nieco różni się od bardziej stonowanych, jesiennych kolorów, jakie dotąd stosowałyśmy na naszych paznokciach. Jest bardziej kolorowy, szalony i inspirowany słońcem... jednak nie zawsze. Water drop nails to trend, który pokochają fanki niecodziennych wzorów. Wygląda jak krople wody, które zostały na płytce paznokcia po wiosennym deszczu lub rosa. 

Water drop nails wyglądają niesamowicie na każdego rodzaju płytce paznokcia - niezależnie od wybranego koloru. Jeśli zastanawiacie się nad stworzeniem ich u siebie, weźcie jednak pod uwagę, że krople są wyraźniejsze na matowej płytce. Dodatkowo, im bardziej błyszczą, tym lepiej.

Zobacz także: Modne paznokcie na wiosnę 2020 - tak będziemy nosiły hybrydę

Zobacz także: Detox manicure - na czym polega trend?

Jak zrobić water drop nails?

  1. Przygotuj płytkę paznokcia jak zwykle, piłując odpowiedni kształt i odsuwając skórki.
  2. Pomaluj płytkę bazą i utwardź w lampie.
  3. Wybierz kolor, na którym będziesz chciała stworzyć efekt water drops i pomaluj nim płytkę, a następnie utwardź w lampie.
  4. Pokryj paznokcie topem, a następnie przygotuj narzędzie do tworzenia kropli.
  5. Zanurz główkę w topie i stwórz wzór na paznokciach w dowolnym miejscu, o dowolnym rozmiarze i utwardź w lampie. Rób to od razu – top może się rozpłynąć.
  6. Kiedy pokryjesz kroplami wszystkie paznokcie, nałóż ich drugą warstwę dla uwypuklenia efektu.
  7. Utwardź w lampie i przetrzyj cleanerem.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 kwietnia 2020, 12:58

Nasze propozycje